Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

The Chronicles of Nyanya (PC DIGITAL)

The Chronicles of Nyanya (PC DIGITAL)

Kód: 1005160
Cena: 339 Kč
Nákupem získáte 13 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Informace o hře...
... po technické stránce je hra The Chronicles of Nyanya retro RPG s pixel art grafikou a kolovými souboji, vzrušujícím příběhem a 20 herními hodinami.
...ale to je jen vrchol kočičí hory!
Tvůrci hry využili kočičí pohon aby vám dovezli tuny humoru, kouzelné podivnosti a občas... špetku toho čirého šílenství.
Svět osobností
Nyanya je plná miloučkých koťat, obživlého pečiva a nepřátelského nábytku. Je to fantasy? Pohádka? Ne, taková klišé se hodí do tohoto světa jako pěst na kočku. Excentrický svět hry připomíná spíš tvůj oblíbený kresléný seriál pro dospělé. Vtipné, kreslené zpracování mísí se s vážnými problémy a sarkastickým humorem.
Vemte si třeba takového Purrevara, jednoho z NPC.
Ve hře čelí diskriminaci, protože je černý. A jak obecný stereotyp praví... černé kočky přinášejí smůlu.
Catair
Hlavní hrdinka hry, mňausasínka Catair, teď ve svém horším období, nepůsobí nijak optimisticky. Také byste nejásali, kdybyste v útlém věku přišli o celou rodinu a byli svědky toho, jak vaši sousedé jsou upálení zaživa během zmasakrování vaší vesnice. Jak bude příběh pokračovat, můžete zkusit Catair vytáhnout z temnoty... anebo ne.
Všudypřítomný humor a narážky
Pokud máš dnes chuť na komedií, neusínej u Netflixu – zahraj si The Chronicles of Nyanya a směj se nahlas! Hra je až po okraje naplněna veselými dialogy, meme, ironickými komentáři a vtipnými náražkami na popkulturu. Čím víc filmů, seriálů, knížek a her znáš, tím víc si užiješ!
 HERNÍ VLASTNOSTI
Unikátní svět – mix pixel artu, dospělých motivů a skvělé podivnosti! Neskutečný příběh na 20 hodin jedoucí na vlně retro RPG Humor nejvyšší kvality: vtipné dialogy, memy, slovní hříčky, narážky na popkulturu Všelijaké kolové souboje, mnoho speciálních dovedností k vyzkoušení Jediná hra, ve které bojuješ s nacistickým nábytkem

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY