Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Velocity Ultra (PC DIGITAL)

Velocity Ultra (PC DIGITAL)

Kód: 1005089
Cena: 249 Kč
Nákupem získáte 9 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Velocity Ultra je cenami ověnčená top-down střílečka, která vám umožní létat s jediným Quarp Jetem, pokročilou vesmírnou lodí se schopností se na příkaz teleportovat, v galaxii. Vaším úkolem bude záchrana přeživších ze zhroucené černé díry, a abyse se zvládli probojovat 50 úrovněmi sci-fi akce, budete muset využít palebnou sílu i rychlé reflexy.
Velocity Ultra, obsahující explozivní vizuální efekty, umělecký styl inspirovaný anime a osvěžující soundtrack, kombinuje rychlost, zuřivost a výzvu do klasické arkádové střílečky, přičemž do žánru přináší úplně novou vrstvu komplexnosti díky unikátním mechanismům hádanek.
Hlavní vlastnosti:
Pilotujte nejpokročilejší vesmírnou loď galaxie 50 obtížnými úrovněmi. Řešte záludné hádanky a přechytračte nepřátele pomocí řady prostor ohýbajících nástrojů. Plná integrace se Steamworks nabízí přes 30 achievementů a kolekci steamových sběratelských kartiček. Online žebříčky a hodnotící systém výkonů pro každou úroveň. Plně konfigurovatelné nastavení kláves a plná podpora gamepadu. Bonusové mise a řada skrytých miniher, které můžete při hraní objevit.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY