Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Explodemon (PC DIGITAL)

Explodemon (PC DIGITAL)

Kód: 1005088
Cena: 219 Kč
Nákupem získáte 8 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Explodemon kombinuje retro styl 16-bitových plošinovek a japonských akčních titulů s vylepšovatelnými schopnostmi, skrytými předměty a záludnými hádankami z modernějších titulů. Hráči budou využívat sebedestrukční podstatu Explodemona v boji s nepřáteli a letu vzduchem, to všechno při řešení obrovské škály fyzikálních hádanek.
Ve formě 12 rozsáhlých úrovní, plné podpory klávesnice a gamepadu, vylepšitelých dovedností a celé sady achievementů a předmětů zachycuje Explodemon podstatu a nostalgii SNES éry, s hloubkou a variabilitou aktuálnějších nezávislých titulů..
Hlavní vlastnosti:
Prozkoumejte 12 obrovských úrovní intenzivní plošinovkové akce zasazených do tří odlišných světů. Přizpůsobte se stále se měnícímu hernímu zážitku s novými schopnostmi a nebezpečími! Vytvořte z Explodemona váš vlastní stroj na zabíjení s vylepšovatelnými schopnostmi. Nepočitatelně sběratelských předmětů a 20 achievementů dodává retro stylu hry moderní nádech. Užijte si vtipný příběh vyprávěný s náležitou sebejistotou a elegancí! Plná podpora gamepadu.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY