Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Surviving Mars: Space Race (PC DIGITAL)

Surviving Mars: Space Race (PC DIGITAL)

Kód: 661612
Cena: 279 Kč
Nákupem získáte 11 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Ke spuštění vyžaduje základní hru Surviving Mars (verze pro Steam).


 Je na čase se sjednotit! Právě začíná závod o vaše místo ve vesmíru. Surviving Mars: Space Race je prvním velkým rozšířením pro hru o přežití ve vesmíru, které klade důraz na sponzory misí a konkurenční kolonie. Space Race vybízí hráče k pečlivému výběru sponzora v průběhu soutěžení s nejmocnějšími zeměmi světa a nejsilnějšími korporáty na rudé planetě, protože každá strana má jiné cíle a výhody, a všechny kolonie soutěží o omezené zdroje.
Objevuje se soupeř: Bojujte s několika koloniemi SI podporovanými soupeřícími sponzory, kteří se snaží zapustit kořeny na Marsu a získat status místních velmocí o milníky, omezené zdroje a anomálie. Během bitvy o území na Marsu můžete obchodovat, pomáhat, přivolávat pomoc a dokonce i unášet důležité kolonisty z konkurenčních kolonií.
Více peněz, více problémů: Seznamte se se dvěma novými hráči v boji o poslední hranici. Japonsko a Brazílie jsou nyní k dispozici jako noví sponzoři, připraveni pohnout nebem a Marsem, aby zde získali vliv!
Země volá Mars. Opakuji, Země volá Mars: Bez ohledu na to, jak daleko jste ve vesmíru, musíte sledovat stopu peněz. Každý sponzor má své vlastní výzvy, které musí být řešeny během realizace jednotlivých kolonizačních cílů.
Zastupování domácího týmu: Každý sponzor má své vlastní vozidlo a stavbu, které mohou stavět a používat v misích pouze jeho kolonie. Vyjádřete se ve svém kosmickém konglomerátu uvnitř i mimo kupole.
Očekávejte nečekané: Zažijte příběhové události, které vám pomohou odhalit realitu života v kupoli a budou výzvou pro vaše manažerské dovednosti.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY