Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Tempest Pirate Action RPG (PC DIGITAL)

Tempest Pirate Action RPG (PC DIGITAL)

Kód: 1005116
Cena: 269 Kč
Nákupem získáte 10 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Hey Captain! Teď, když máš Jolly Roger ve větru nad lodí, vy jste připraveni vyrazit na moře a zajmout obchodní lodě k prasknutí naplněné cennostmi. Naučte se plachtit a získáte všechny ty legendární poklady, které čekají jen na vás!
Ve vodách se můžete setkat s obchodníky, dalšími piráty, tajemnými kultisty, nebo třeba s Krakenem, či jiným bájným stvořením!
Tvá loď – tvůj hrad. Starej se dobře o svou loď a ta kráska ti to oplatí mnoha lety dobré služby. Loď si můžete upravovat na spoustu způsobů, přidávat zbraně, měnit barvu vlajek, nebo klidně i celý trup.
A samozřejmě zde je spousta zbraní, které si můžete volit do každé bitvy, od pušek, přes kanóny až po plamenomet.
Dobrý lov!
Klíčové vlastnosti hry:
Vždy je co dělat – tři regiony, desítky ostrovů, stovky questů Volný pohyb – neomezené plachtění v reálném čase Podělte se o váš svět s přáteli – obchodujte a plňte úkoly spolu, nebo si vyhlaste válku a sledujte oceán v plamenech Čistý singleplayer – pokud jste osamělý mořský vlk, tak multiplayer je jen jedna z možností, hra byla původně navržena jako hra pro jednoho hráče Námořní dobrodružství – kupujte lodě, vylepšujte je a vybavujte Bojujte s mořskými příšerami – poznejte jaká tajemství ukrývají temné hlubiny oceánů a rozstřílejte to, než to zničí vás Magie – použijte mystické krystaly, abyste unikli dělovým koulím nepřítele, povolejte meteority na svého soupeře nebo zavolejte na pomoc velkou chobotnici!

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY