Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Hue Game and Soundtrack Bundle (PC DIGITAL)

Hue Game and Soundtrack Bundle (PC DIGITAL)

Kód: 1005108
Cena: 439 Kč
Nákupem získáte 17 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Hue Game and Soundtrack Bundle obsahuje:
Hru Hue Oficiální soundtrack  
Hue
Logická plošinovka Hue nabízí živé, cenami ověnčené dobrodružství, ve kterém měníte svět změnou barvy jeho pozadí. Prozkoumejte nebezpečné šedé oblasti a odkryjte barevné úlomky na své pouti  za nalezením zmizelé matky. Když překážky získají stejnou barvu jako pozadí, zmizí, a na tomto principu fungují  nové a vzrušující hádanky - plné nebezpečí, tajemství ... a nepopsatelných barev.
Klíčové funkce
Unikátní mechanizmus pro hru s barvami, který nabízí nový obrat v klasické dobrodružné hře. Příběh, který se dotýká témat jako jsou láska, ztráta, bytí a výčitky. V tomto světě potkáte mnoho pozoruhodných postav  s vlastní osobností a příběhem. 30 originálních hudebních skladeb, složených výhradně pro Hue. Příběh vypráví Anna Actonová a Matthew Wade, známí britští televizní profesionálové. Hra používá pro jednotlivé barvy symboly, proto ji mohou hrát i lidé trpící barvoslepostí.
Soundtrack
Autor: Alkis Livathinos. Obsahuje tyto skladby
Dearest Hue (Hue Main Theme) Prelude Home Fragments Droplets Brink of Unreality Impossible Colours Autumn Vessels Blood and Wine Dem Bones To Forget Knowledge Civilisations Lost Elysian Breakthrough Great Machines A Coloured Image of the Sun Distant Flurries Paths The Both of Us Surfaced Memories Hallowed Halls
Mistakes Apex Reconciliation A Grey Mist Reunion With Compliments (Hue Credits)

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY