Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Human: Fall Flat 4 pack (PC DIGITAL)

Human: Fall Flat 4 pack (PC DIGITAL)

Kód: 1005104
Cena: 559 Kč
Nákupem získáte 22 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Balíček obsahuje čtyři kopie Human: Fall Flat, jeden pro vás a tři pro vaše přátele!
Human: Fall Flat je atypická logická hra s nelineární rozehrávkou, ve které hlavní roli hraje fyzika. Úkolem hráče je útěk ze surrealistické země snů. Za tímto účelem musí řešit hádanky a spoléhat přitom pouze na vlastní rozum a využití fyzikálních zákonů.
Bob je jen obyčejný člověk, který nemá žádné super schopnosti, ale disponuje příslušnými nástroji a je schopen toho hodně dosáhnout. A pokud je použije nesprávně, dosáhne toho ještě více!
Hra Human: Fall Flat to je pokročilá fyzika a inovativní řízení, které hráčům zajistí nejednu výzvu. Bobovy sny o padání jsou naplněny hádankami a dalšími atrakcemi – a experimentování s nimi přináší ďábelsky dobrou zábavu. Herní světy by snad mohly být označeny za fantastické, ale fyzikální zákony zde mají k fantazii daleko.
Pokusíš se otevřít ty tajemné dveře nebo raději vyzkoušíš, jak daleko poletí souprava reproduktorů, když ji vyhodíš z okna?
Charakteristika hry
Plná kontrola nad postavou. Nic není skriptováno a žádná omezení nejsou uplatněna. Plně interaktivní prostředí – všeho se lze dotknout, všechno lze zdvihnout, na všechno se dá vylézt.Lokální režim spolupráce pro tebe a jednoho kámoše – společně si snadno podmaníte světy. Možnost pomalovat Boba libovolným způsobem, ba dokonce pomocí kamery importovat vlastní obličej. 8 podivuhodných zemí k objevení, s mnoha hádankami k rozluštění. Možnost procházet hrou nekonečně mnoha způsoby – všechno záleží na řešení, která použiješ.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY