Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Human Fall Flat Game and Soundtrack Bundle (PC DIGITAL)

Human Fall Flat Game and Soundtrack Bundle (PC DIGITAL)

Kód: 1005103
Cena: 399 Kč
Nákupem získáte 15 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Human: Fall Flat Game and Soundtrack Bundle obsahuje:
Human: Fall Flat Human: Fall Flat Official Soundtrack Human: Fall Flat
Human: Fall Flat je atypická logická hra s nelineární rozehrávkou, ve které hlavní roli hraje fyzika. Úkolem hráče je útěk ze surrealistické země snů. Za tímto účelem musí řešit hádanky a spoléhat přitom pouze na vlastní rozum a využití fyzikálních zákonů.
Bob je jen obyčejný člověk, který nemá žádné super schopnosti, ale disponuje příslušnými nástroji a je schopen toho hodně dosáhnout. A pokud je použije nesprávně, dosáhne toho ještě více!
Hra Human: Fall Flat to je pokročilá fyzika a inovativní řízení, které hráčům zajistí nejednu výzvu. Bobovy sny o padání jsou naplněny hádankami a dalšími atrakcemi – a experimentování s nimi přináší ďábelsky dobrou zábavu. Herní světy by snad mohly být označeny za fantastické, ale fyzikální zákony zde mají k fantazii daleko.
Pokusíš se otevřít ty tajemné dveře nebo raději vyzkoušíš, jak daleko poletí souprava reproduktorů, když ji vyhodíš z okna?
Charakteristika hry
Plná kontrola nad postavou. Nic není skriptováno a žádná omezení nejsou uplatněna.Plně interaktivní prostředí – všeho se lze dotknout, všechno lze zdvihnout, na všechno se dá vylézt. Lokální režim spolupráce pro tebe a jednoho kámoše – společně si snadno podmaníte světy. Možnost pomalovat Boba libovolným způsobem, ba dokonce pomocí kamery importovat vlastní obličej. 8 podivuhodných zemí k objevení, s mnoha hádankami k rozluštění. Možnost procházet hrou nekonečně mnoha způsoby – všechno záleží na řešení, která použiješ. Human: Fall Flat Official Soundtrack
Soundtrack složil Tomas Sakalauskas, autorem doplňkových aranžmá je Marius Narbutis.
Mix a mastering: Robertas Lengvenis a Andrius Kauklys
Clear Sky Footprint TomorrowLabour Unknown Attitude Lockdown Don't Leave Sail Away Stand Up Test of Time

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY