Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

My Farm (PC DIGITAL)

My Farm (PC DIGITAL)

Kód: 1005018
Cena: 239 Kč
Nákupem získáte 9 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Úžasný farmářský simulátor!
Na začátku máte jen slepici, prázdné pole a několik mincí. Musíte nakrmit slepici, postarat se o ni a zlepšit její životní podmínky. Pokud bude mít dostatek zrní, snese vejce, které můžete prodat Kramářovi. Za vydělané peníze můžete na trhu koupit další zvířata. Ale buďte opatrní! Pokud vaše slepice nebudou pravidelně krmeny, utečou, aby se nakrmily jinde! A budou vám utíkat i po tom, co vypnete hru...
Všechna zvířata musí být krmena, ale také musí být čistá a zdravá... A budete také muset čistit celou farmu a sázet plodiny, abyste získali více krmiva pro zvířata.
Cílem hry je vydělat peníze prodejem vajec a dalších zemědělských produktů, nakupovat další zvířata na trhu a různé předměty, které vylepší vaši farmu. Díky tomu budete pak také postupně odemykat různé bonusy a také přizpůsobovat zvířata. 10 druhů zvířat: slepice, kachny, krůty, králíci, prasata, kozy, ovce, krávy, osli a koně. li>Během dnů a nocí pečujte o svá zvířata: nesmíte zapomenout na krmení, čistotu, nemoci atd. Prodávejte své zemědělské produkty, abyste získali více peněz. Úkoly a mise vás vtáhnou do skutečného dobrodružství! Mnoho zdokonalování farmy k odemčení, sbírejte neuvěřitelné bonusy!

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY