Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Endless Space 2 - Harmonic Memories (PC DIGITAL)

Endless Space 2 - Harmonic Memories (PC DIGITAL)

Kód: 662486
Cena: 76 Kč
Nákupem získáte 3 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Ke spuštění vyžaduje základní hru Endless Space 2 (verze pro Steam).



Uplynulo více než šest let od vydání prvního titulu ze série Endless Space... FlybyNo, v záchvatu čirého šílenství, se rozhodl kouknout do archívu a vytvořit předělanou verzi klasických skladeb ze hry, která udělala z Amplitude Studios to, čím jsou dnes. Harmonické Memories také znamenají příchod nového hrdiny Harmonie: Fes2 Reflects.


Několik slov od FlybyNo:


„Pro Harmonic Memories jsem vybral devět mých oblíbených skladeb z Endless Space a lehce je modernizoval pomocí nových nástrojů a hudebníků.


Pro dvě skladby jsme použili záznam nahrávek na duduk, arménskou flétnu, jejíž zvuk můžete znát z hlavního hudebního motivu z Endless Space 1. Pro nahrávky sborů jsem využil duet zpěváků (dříve jsem vše zpíval sám a můžu vám říci, že zpívám opravdu špatně!). Všechny rytmické části byly předělány mým asistentem Alexandreem a nahradil jsem většinu syntezátorů novými, hlavně Solaris od Johna Bowena a The River, který vznikl pouze ve 20 kopiích. Doufám, že si poslech nových verzí skladeb užijete stejně, jako mě bavilo je vytvářet.”



Skladatel a producent: FlybyN
Duduk a programování bubnů: Alexandre Bobe
Hlasy: Samantha Ferrandová a Bertrand Antigny



Seznam skladeb:


1 - Magenta Clouds
2 - Slice and Collide
3 - Reach The Amoeba
4 - The Dust
5 - Bleu Argon
6 - Terraforming
7 - Falling Night Stars
8 - The Endless
9 - Deafen Dawn



Nový hrdina Harmonie: FES2 Reflects


To, co odlišuje Reflects od dalších jeho druhu, lze označit jako "fatalismus". Když se jiní zástupci společnosti Harmony zabývají bojem s Dust a hledají způsob, jak se vyhnout nebo zmírnit narušení smyslů, Reflects prostě přijme Dust jako další prvek reality a pokračuje. Touha pochopit Dust přivedla Reflects do Akademie, kde vědci a filozofové touží po studiu těchto minerálních forem života, jako by to mělo dovolit jim poznat jejich moudrost...





Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.




TOP HRY