Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Project Remedium (PC DIGITAL)

Project Remedium (PC DIGITAL)

Kód: 1004985
Cena: 99 Kč
Nákupem získáte 3 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

V této první hře studia Atomic Jelly nanobot cestuje lidským organismem, aby se zvrátil účinky zvláštní nemocí a řadu nešťastných událostí, ke kterým tam došlo.
Vyzbrojen kdysi lékařskými zařízeními, které se nyní stalo duem adaptivních zbraní - Energetickým kanónem a Rozprašovačem léku - a schopen rychle a efektivně cestovat pomocí neocenitelného háku, může Nano+ bojovat proti patogenům, zmutovaným organismům a šíleným nanobotům, léčit, pomáhat svým spojencům a působit na jedinečné prostředí.
Nano+ není ve svých bojích osamocen: nanobot-veterán SuperVisette ho povede na jeho cestě a budou pomáhat také poslední příčetní nanoboti, kteří se snaží udržet zdraví a pořádek.
Funkce hry:
možnost vylepšovat zbraně pro likvidaci škod a zrychlené léčeníuniverzální hák pro lezení a rychlé útěkyvytváření látek pro zdokonalení jak metod léčby, tak výkonů Nano+interaktivní prostředí s infikovaným tkáněmi a nemocemiobjevování přátelských nanobotů a poskytnutí jim pomocirůzné mise týkající se léčení a pomoci ostatním robotůmkrevní oběh a 6 orgánů k vyléčení

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY