Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Ancestors Legacy Artbook (PC DIGITAL)

Ancestors Legacy Artbook (PC DIGITAL)

Kód: 1004965
Cena: 109 Kč
Nákupem získáte 4 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Vyžaduje základní hru Ancestors Legacy (verze pro Steam).
 
Digitální verze - Ancestors Legacy's Artbook.
 
Artbook na 50 stránkách obsahuje krásnou sbírku concept artů, 3D a 2D grafik od tvůrců Ancestors Legacy.
Kapitoly:
Příběh: jak jsme vytvářeli ručně kreslené 2D animace pro naši kampaň pro jednoho hráče.Postavy: cesta ke kompromisu mezi historickou přesností a cool vzhledem středověkých válečníků.Prostředí: navrhování architektury a osad tak, aby vypadaly skvěle a daly hráčům pocit expanze a růstu.Tým: jediná skupinová fotka celého týmu, kterou jsme pořídili během vývoje hry! 
O hře Ancestors Legacy
Postavte se do čela své armády a vtrhněte během široké škály tažení do středověké Evropy. Vyberte si jeden ze čtyř dostupných národů – Vikingy, Anglosasy, Germány či Slovany – a pusťte se do dobývání, napadání a drancování nepřátelských táborů, vesnic i měst. Jen s plným zužitkováním dostupných taktických možností, využitím strategických výhod prostředí a prozíravým řízením dočasných základen a sídel dosáhnete zaslouženého vítězství.
Ancestors Legacy je historicky přesná real-time strategická hra ovlivněná historickými událostmi středověku. Hra kombinuje možnosti správy zdrojů a budování základen s rozsáhlými bitvami na rozlehlých bojištích, zpracovaných díky technologii Unreal Engine 4 do toho nejmenšího detailu. Díky strhující kinematografické akční kameře, která vás stiskem jediného tlačítka vrhne přímo víru dění, prožijete středověká krveprolití jako nikdy předtím.
Hlavní prvky4 hratelné národy a rozsáhlé tažení pro jednoho hráče inspirované historickými událostmi.Pokročilé taktické možnosti kombinující využití terénu, zkušeností i morálky.Kinematografická kamera, která vás vrhne přímo do víru bojů.Mimořádné vizuální zpracování poháněné technologií Unreal Engine 4.Strhující bitvy pro více hráčů.Efektivní správa zdrojů a budování osad.Přesné ovládání s nativní podporou herních ovladačů.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY