Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

The Watchmaker (PC DIGITAL)

The Watchmaker (PC DIGITAL)

Kód: 1004956
Cena: 359 Kč
Nákupem získáte 14 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

V The Watchmaker, hádankové dobrodružné hře, se vtělíte do role Alexandra. Jeho denní rutina ve steampunkovém světě plném obřích hodinových mechanismů se nemění: opravuje drahocennou hodinovou věž, ladí mechanizmy, s láskou a péči leští každou, i tu nejmenší součástku. Po celá léta je to jediný život, který zná.
Jednoho dne ale Alexandera probudí záhadný hlas. Tento hlas odnikud ho upozorňuje, že se něco pokazilo: někdo, nějaká neznámá bytost, sabotovala jeho krásnou věž. A když hodiny nefungovaly správně, čas se zbláznil. A Alexander začíná stárnout abnormálně rychle, takže mu zbývá jen málo času na to, aby mohl opravit škody.
Vedený tajemným hlasem a vyzbrojený magnetickou rukavicí a schopností řídit čas, musí prohledat sály a arkády věže při hledání sabotéra. Různé překážky, nepřátele a hádanky ukryté ve složitých mechanizmech hodin mu stojí v cestě. Alexander nemá času nazbyt, musí zachránit hodiny a vrátit čas do jeho přirozeného rytmu, a během toho všeho bude objevovat tajemství věže a její podivnou minulost.
Herní vlastnosti
Steampunková dobrodružná hra odehrávající se na 5 rozsáhlých lokacíchJedinečný proces stárnutí, který nahrazuje běžný ukazatel zdravíMnoho sběratelných předmětů Rozmanitá hratelnost, kombinující průzkum, hádanky, plošinkové akce a souboje s bossyEnvironmentální hádanky se řeší magnetickými rukavicemi a schopností řídit čas

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY