Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Yono and the Celestial Elephants (PC DIGITAL)

Yono and the Celestial Elephants (PC DIGITAL)

Kód: 1004821
Cena: 409 Kč
Nákupem získáte 16 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Chobot vzhůru, nastal čas na dobrodružství!
Sloni jsou mocní obránci světa, zrození z hvězd před tisíci lety. Nyní trvá epocha Slona  Yono. Jenže Yono je stále ještě velmi mladý, a v království obývaném feudálními Lidmi, nemrtvými Kostlivci a robotickými Mekanich, není snadné se vyhnout problémům za každou cenu.
Yono and the Celestial Elephant je adventura nabízející pečlivě navržené rébusy, hledání pokladů, trošku těch bojů a svět plný lidí. Vžij se do role mladého slona stojícího před úkolem zachránit celý svět, který nikdy předtím neviděl, a objevením bohaté historie království, ve kterém lidé, zombie a roboti žijí vedle sebe.
Charakteristika hry:
Využij svůj chobot k tomu, abys mohl vyřešit hádanky a nacházet tajemství. Naplň ho vzduchem, vodou a jinými věcmi kvůli různým efektům.Navštiv 4 města plná lidí, obchodů a vedlejších úkolů.Prozkoumej 3 hluboká vězení plná hádanek, netvorů a hrozivých bossů.Objevuj lesy a jeskyně, abys mohl nacházet poklady a vylepšení.Diskutuj o asketických etických ctnostech s nemrtvými, existencionalismu a svobodné vůli s roboty a také o politické filozofii a původu vlády a moci s lidmi.Spoj starověké texty, abys mohl odhalovat dějiny světa, rozvoj lidstva a vliv pradávných Slonů.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY