Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Double Kick Heroes (PC DIGITAL)

Double Kick Heroes (PC DIGITAL)

Kód: 1004933
Cena: 219 Kč
Nákupem získáte 8 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Pětice drsňáků a Gundillac v zombie pekle.
 
Double Kick Heroes to je explozivní METALová rytmická hra odehrávající se v apokalyptickém světě. Veďte svou kapelu na koncertní trasu skrze pustinu! Rozmlaťte zombie svým Gundillakem a zničte je sílou METALu.
 
Drive’n’Shoot
Střílejte do zombie tak, že mačkáte klávesy nebo tlačítka na gamepadu jak byste hráli na bicích. Double Kicking - označení pro techniku na bicích pro zrychlení hudby. Ale je to také jméno smrtící zbraně, kterou budete muset zvládnout, abyste přežili. Chopte se vašeho vybavení a rozjeďte to!
Seznamte se s bláznivou kapelou poháněnou METALem. Jejími členy jsou Lincoln, Snake, Derek, Randie a James. Milují METAL a nemohou strávit bez něj ani jeden den. Každý z nich je jedinečný, zlušený hráč METALu. Žijí v apokalyptickém světě, kde jsou jejich oblíbené rockové hvězdy rozptýleny po celém světě. Objevte jejich příběhy a skrytou pravdu.
Příběh
Musíte přežít na dálnici do pekla díky tomu, že zabijete příšery vaším Gundillacem!
Probojujte se 30 naprosto šílenými úrovněmi a unikněte z této noční můry! Pouze síla METALu může zachránit vaši kapelu!
Editor
Myslíte si, že soundtrack Elmobo nestojí za nic? Běžte do pekla! Nebo ... vyberte si svou nudnou rapovou hudbu a hrajte monotónní beaty. Můžete také zkusit Tenacious D a pocítit sílu METALu. Můžete si importovat jakoukoli skladbu a navrhnout vlastní úrovně! Sdílejte je s přáteli a buďte první na žebříčku!
Samozřejmě, nepodporujeme pirátství, kupujte vlastní alba.
Herní vlastnosti:
Double kickujte zombíky šílenou METALovou hudbou!30 neuvěřitelných METALových skladeb legendárního skladatele počítačových her a METALu.Importujte svou vlastní hudbu, hrejte na trasách vytvořených komunitou, upravte své oblíbené skladby a sdílejte výzvy!Odemkněte nové vybavení a předveďte svého Gundillaca.Díly Rodrigueze inspirovaný příběh o tom, jaké je to být podivnými individuí, kteří žijí pro Sex, Drugs and Heavy METAL.Výbuchy, vzbouřenci, milice, nemrtví, silnice, šílenství, apokalypsa. Jste připraveni na tuto zuřivou jízduJediná tak epická rocková a METALová rytmická hra pro Steam, co víc byste si mohli přát!?Nechť vás provází METAL!

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY