Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Darksiders 3 (PC DIGITAL)

Darksiders 3 (PC DIGITAL)

Kód: 667058
Cena: 592 Kč
Nákupem získáte 23 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Zažijte epický návrat na apokalypsou zasaženou planetu Zemi s akčním hack-n-slash dobrodružstvím Darksiders III, kde hráči převezmou roli osobité hrdinky jménem FURY na její cestě za dopadením a likvidací bratrstva Seven Deadly Sins. FURY, ta nejvíce nepředvídatelná a tajemná příslušnice společenství jménem Four Horsemen, musí uspět tam, kde mnozí zklamali, aby dokázala obnovit rovnováhu mezi silami, které nyní pustoší planetu Zemi. Hra Darksiders III představuje dlouho očekávanou třetí kapitolu velice oblíbené série Darksiders.


  


Klíčové prvky:Převezměte roli osobité čarodějky FURY, která se může spolehnout jen na svůj bič a magii a jejíž úkolem je obnovit rovnováhu mezi zlem a dobrem.
Ovládněte magické schopnosti FURY a uvolněte tak její rozličné podoby, z nichž každá nabídne jiné zbraně, pohyby a schopnosti.
Objevujte otevřený živoucí svět, ve kterém se FURY pohybuje tam a zpět mezi rozličnými prostředími, aby odhalila mnohá temná tajemství.
Přemozte bratrstvo Seven Deadly Sins a jejich služebníky, mezi nimiž najdete mystická stvoření, zdegenerované existence a mnoho dalších.
Vstupte do úžasného světa Darksiders s charakteristickým grafickým stylem - rozlehlá postapokalyptická prostředí zavedou hráče z nebeských výšin až do hlubin samotného pekla, kde vládne naprostý chaos a zlo.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY