Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Sudden Strike 4 - Africa: Desert War (PC DIGITAL)

Sudden Strike 4 - Africa: Desert War (PC DIGITAL)

Kód: 659224
Cena: 299 Kč
Nákupem získáte 11 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry Sudden Strike 4 ve službě Steam.Na základě událostí kampaně západní pouště během 2. světové války se rozšíření Sudden Strike 4: Afrika – Desert War, soustřeďuje na některé z nejznámějších pouštních bitev v severní Africe.


Vyberte si z pěti nových vysoce vyznamenaných generálů, jako jsou například Erwin Rommel nebo Sir Richard OConnor. Veďte své síly v misi, aby napadly Libyi, Tunisko a Egypt, aby rozdrtily nepřipravené americké síly v bitvě u Kasserinského průsmyku nebo aby převzaly velení spojenců a znovu prožily bitvu, která obrátila průběh kampaně v západní poušti – Bitva u El Alamein. Bojujte v nepoddajném a tvrdém pouštním prostředí s písečnými bouřemi a otestujte své taktické dovednosti.


Sudden Strike 4: Afrika – Desert War představuje dvě nové mini kampaně se šesti novými samostatnými misemi založenými na událostech severoafrické kampaně během druhé světové války.V kampani Axis zahájíte italský zásah do Egypta, abyste ovládli město Sidi Barrani, obléhali město Tobruk a převzali jeho přístav, stejně jako prolomili Kasserinský průsmyk v Tunisku. V rámci spojenecké kampaně se zúčastníte operace Compass a znovu se setkáte s vesnicí Sidi Barrani, prožijete rozhodující moment kampaně v západní poušti – druhou bitvu u El Alamein a prolomíte německou obrannou linii v bitvě u Marethu.Můžete si vybrat pět nových velitelů doktríny: na straně osy vybírejte z vysoce vyznamenaného německého generála Erwina Rommela a dalších tří italských velitelů, jako je například renomovaný terénní maršál Giovanni Messe. Na straně spojenců nyní můžete vybrat legendárního sira Richarda OConnora. Sudden Strike 4: Afrika – Desert War představuje 30 a více nových vozidel, včetně všech nových lékařských vozů, Marder II Tank Destroyer, britský biskup SPG, stejně jako italská Semovente da 105/25 Assault Gun.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY