Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Citrouille (PC DIGITAL)

Citrouille (PC DIGITAL)

Kód: 1005358
Cena: 239 Kč
Nákupem získáte 9 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Arkádová plošinovka Citrouille představuje malou rozkošnou čarodějku na výpravě za sladkostmi. Navzdory skutečnosti, že hra působí dětským dojmem, hratelnost je nemilosrdná. Nemůžete skákat, musíte se spolehnout na magické žebříky, kouzla a power-upy, abyste zvládli úrovně. Tváří v tvář nebezpečí, čelté své nemesis, pokryjte svět květinami a shromažďujte sladkosti, které si zasloužíte!
Příběhový režim:
Hrajte jako Praline nebo Vanille, dvě hlavní hrdinky, přes více než 50 úrovní v 5+ jedinečných světech. Pokud je cesta příliš složitá, můžete spolupracovat s přítelem na rozdělené obrazovce. Ale dávejte si pozor, budete sdílet počet životů. Také vaše kouzla nebo zbraně nerozlišují, zda je to přítel nebo nepřítel.
Režim Versus:
Dva až čtyři hráči mohou soupeřit na rozdělené obrazovce. Anis a Reglisse, dvě antagonistky, se připojují k boji, o aby získaly svůj podíl z kořisti. Na výběr máte dva různé režimy, pro každý s pěti jedinečnými arénami:
Death match: poslední hráč na bojišti vyhrává Časový limit: vyhrává hráč s největším počtem květin na obrazovce ve chvílí, kdy vyprší čas. Herní funkce: 
Čtyři hratelné čarodějky, každá s vlastním jedinečným kouzlem Pokryjte zemi květinami, abyste vyhráli a dobili svou sílu Netřeba skákat, přivolejte magické žebříky, abyste se dostali dál Otevřete dárkové balíčky s překvapením, najděte smrtící zbraně a rozdrďte své nepřátele Spolupracujte s přítelem v režimu kampaně nebo soupeřte na rozdělené obrazovce 30 minutová kampaň, pokud nezemřeš, ale určitě ano... Okouzlující grafika

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY