Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Warhammer Vermintide 2 Collectors Edition (PC DIGITAL)

Warhammer Vermintide 2 Collectors Edition (PC DIGITAL)

Kód: 1004878
Cena: 709 Kč
Nákupem získáte 28 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Sběratelská edice hry Warhammer: Vermintide 2 obsahuje:
Hru Warhammer: Vermintide 2Oficiální soundtrackTapety na plochuHeraldické skiny HelgmartRámeček na portrétDigitální mapuExkluzivní dekorace pro pevnost
Vermintide se vrací – nyní ještě v pochmurnějším a krvavějším podání!
Warhammer: Vermintide 2 je pokračováním populární hry Vermintide. Hráči budou opět sahat po zbrani, aby společně mohli čtvrtit nepřátele v krvavé, revoluční akční hře zasazené do apokalyptického, válkou zpustošeného světa Warhammer Fantasy Battles.
5 hrdinů se vrací, aby čelilo ještě většímu nebezpečí – spojeným silám ničemné, zkázu sející armádě Chaosu a divokých hord skavenů. Společně se svou družinou poměříš své síly s dosud neslýchanými výzvami a budeš se snažit přežít neustávající útoky. Vyber si z  15 kariérních stezek, rozvíjej svůj talent, uzpůsob arzenál vlastnímu hernímu stylu, bojuj s protivníky na nespočetných, skrupulózně navržených úrovních a přijímej nové výzvy díky novému systému hrdinských činů. Pouze na Tobě a Tvých spojencích záleží, zda budete hanebně poraženi, anebo zvítězíte. Pokud padnete, padne celé Imperium.
HLAVNÍ CHARAKTERISTIKA
Dynamický režim kooperace pro 4 hráče
Spojené síly Chaosu a skavenů jsou divoké a nelítostné. Hráči musí spolupracovat, aby v boji přežili.
5 hrdinů s 15 kariérními stezkami
Vyber si mezi 15 kariérními stezkami postav, z nichž se každá vyznačuje jinými oděvy, dovednostmi, talenty a zbraněmi.
Spojenectví Chaosu a skavenů
Taková hrozba tady ještě nebyla: armády Chaosu a skavenů uzavřely temné spojenectví, aby přivedly svět k záhubě. Naši hrdinové musí čelit hordám hrozivých bojovníků všech barev a rozměrů.
Systém hrdinských činů
Prožij neopakovatelné scénáře a výzvy díky novému systému hrdinských činů – jednorázových úkolů s různými nepřáteli, nastavení úrovně, zbraní a cílů.
Stromy talentů a pokroky
Rozvíjej hrdiny a opanuj talenty na zvolené kariérní stezce, odblokuj nové dovednosti a získej přístup k ohromnému vybavení.
Pokračování dobrodružství
Procházej řadu nových, dechberoucích úrovní zasazených do Helmgartu, města-pevnosti strážící bretaňskou hranici Imperia, a na jeho okraji.
Nový, zdokonalený systém kořisti
Na konci každé mise obdržíš cennou kořist – zbraně, jednorázové úkoly, cetky, klobouky, řemeslnický materiál a nejen to – vhodné pro zvolené kariérní stezky.
Bojuj s hordami nepřátel
Tváří tvář nekončícím hordám skavenů a brutální síle Chaosu musí hrdinové bojovat společně a sloučit tak lišáckou taktiku s nespoutaným násilím, aby porazili překážky osudu.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY