Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Starpoint Gemini 2 Gold Pack (PC DIGITAL)

Starpoint Gemini 2 Gold Pack (PC DIGITAL)

Kód: 1004823
Cena: 219 Kč
Nákupem získáte 8 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Starpoint Gemini - Gold Pack obsahuje:
Grę Starpoint Gemini 2DLC Starpoint Gemini 2: OriginsDLC Starpoint Gemini 2: Secrets of AetheraDLC Starpoint Gemini 2: TitansOvládej a kormidluj svou vlastní kosmickou loď a létej po galaxii ve 3D v této taktické kosmické simulaci s obrovským množstvím her RPG! Vesmír ještě nikdy nebyl tak pohostinný - avšak představy mohou klamat...
Uplynuly 2 roky od ukončení druhé války o Gemini, situace ve válkou poničeném systému  má k řešení ještě dále než kdy jindy. Skupina bojovníků za svobodu nazvaná Gemini League teď byla podstatně zredukována, po ztrátě svých vůdců nedisponuje žádnou mocí ani vlivem. Mezitím Impérium znovu využilo otevřený Starpoint pro převzetí kdysi vzbouřeného sektoru Gemini - a dokonce více. 
Mnoho imperiálních flotil válečných lodí a obrovských mateřských lodí rozdrtilo každý projev odporu. Situace vypadala nezajímavě, když Impérium náhle zastavilo svou armádu a s obrovskými silami se soustředilo na opevnění Starpointu. Zanedlouho se rozneslo, že se obávají něčeho, co k nim míří bránou T, která měla být pilířem Impéria. Co se to blíží k sektoru, že se dokonce i mocné Impérium klepe strachy?
Starpoint Gemini 2 zavede hráče na dech tající se cestu s temnými tajemstvími a nepředstavitelnými zvraty situace, které konečně odhalí nepravděpodobnou pravdu...
Klíčová charakteristika:
Složitý, ale na používání jednoduchý systém RPG, spojený s dynamickým bojem ve 3D v reálném čase.Poznej dynamický herní svět, který je jedním celkem, nerozdělený na řadu samostatných map.Využij Bránu T, časoprostorové tunely a průchody k rychlejšímu cestování po celém systému Gemini.50 různých frakcí, od států a společností po ztroskotance, bojující o moc, s více než 100 zbožím k výměně nebo převzetí.Speciální licence k získání z různých frakcí, nabízející rozmanité bonusy a odblokovující nové opce.Najmi si kapitány cestující s tebou a sdílej s nimi svůj osud, zaměstnávej důstojníky na klíčových pozicích na své lodi (inženýry, navigátory, stratégy)Náhodné mise jsou generovány podle činů hráče a loajality.Více než 70 jedinečných lodí s možností úplného vylepšení pomocí různých systémů, mj. o věžičky na lodi a obrovský arzenál ničitelských zbraní k rozdrcení nepřítele.Přímé ovládání lodi zajišťuje plnou immersi.Vyspělá fyzika díky technologii NVidia PhysX.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY