Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Killing Floor 2 Digital Deluxe Edition (PC DIGITAL)

Killing Floor 2 Digital Deluxe Edition (PC DIGITAL)

Kód: 1004815
Cena: 259 Kč
Nákupem získáte 10 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

KILLING FLOOR 2 Digital Deluxe Edition přidává do základní hry následující:
DJ Scullyová charakter, s jedinečným hlasovým balíčkem a sadou skin / tělaDodatečné kosmetické předměty (každý s různými volitelnými variantami):Sluchátka "Scullyphones" pro DJ Scully, Foster, Hayato Tanaka a Donovan Neal3D brýle pro Ana Larive a Hayato TanakaBowler Hat pro pana Fostera a reverenda AlbertaTom Banner a ZweihanderClassic MastersonClassic BriarOisten JaegerhornAnton StrasserKilling Floor 2 SoundtrackKilling Floor 2 Digital ArtbookA kopie prvního Killing Floor!
Ostrý a brutální shooter na způsob hororu, čistý fun prosáknutý krví! Skvělý na co-op akce –  braň se před hordami mutantů v režimu pro 6 hráčů!
 
Killing Floor je renomovaná značka mezi kooperačními střílečkami FPS (první část soustředila komunitu více než 3 miliónů lidí), ve které hráči musí likvidovat vlny   mutantů atakující Zedy, využívají přitom rozmanité zbraně a různou taktiku. Celá hra byla navržena s vůdčí myšlenkou: hráči si mají užívat radost ze zabíjení nepřátel... a přitom dobře vypadat!
 Zábava, krev, smrt, chaos, horor a černý humor - původní DNA první části se vrací povýšené na novou úroveň
Hrozivější protivníci, s vyšší inteligencí, lovící ve skupinách a s novými bossyDynamické prostředí, měnící se v průběhu střetů následkem zvláštních událostí

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY