Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Bionic Commando Rearmed (PC DIGITAL)

Bionic Commando Rearmed (PC DIGITAL)

Kód: 1004855
Cena: 249 Kč
Nákupem získáte 9 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Klasická arkádovka se vrací na scénu v Bionic Commando Rearmed, v reedici klasické hry pro konzole NES, dostupné již nyní na PC počítačích.
Dvacet let po vydání 8 bitové klasiky Bionic Commando Rearmed oživuje svět originálu s kompletní grafickou modernizací „2,5D”. Bionic Commando Rearmed zachovává originální spojení houpání a střílení v intenzivním side-scrolleru ve 2D za zvuků úplně nového soundtracku založeného na klasické 8 bitové hudbě z mistrovského díla pro konzolu NES.
Avšak Rearmed je něco více než jen reedice – nabízí zcela nové režimy jako režim kooperace pro 2 hráče, chytřejší Umělou Inteligenci protivníků, nové dovednosti bionické paže, nové zbraně, větší bossy a online hodnocení. Bionic Commando Rearmed se drží  věrně příběhu známého ze hry pro NES a vypráví o první misi Nathana „R.A.D.” Spencera, vyslaného osvobodit zajatého agenta Super Joe z rukou Impéria.
Fanoušci původního příběhu mohou očekávat účast všech postav z verze pro konzolu NES a také to, že se objeví památné události, které této hře zajistily mezi fanoušky tak velkou popularitu. Rearmed se také spojí se svým „větším bratrem” ve 3D na počítače PC, s obsahem k odblokování, nápovědami ve hře a s dějem, který obě hry spojí.
Klíčová charakteristika:
Klasický gameplay známý ze hry Bionic Commando, vylepšený o nové dovednosti, zbraně a bossyRežim spolupráce pro 2 osobyCelková současná vizuální a zvuková modernizaceKompatibilita mezi hrami – dokonči stanovené fragmenty hry Bionic Commando Rearmed, abys mohl odblokovat nový obsah a nápovědy pro pokračování Bionic CommandoPokoje výzev – překážkové dráhy a hádanky s houpáním se, které prověří tvé dovednosti s tvými nejlepšími výsledky porovnávanými s jinými hráči v online hodnoceníPanely Top-Down – návrat gameplay postupující shora dolů na originálních úrovních  „Potyčka s protivníkem”, s hudbou remixovanou z klasického Commando!Multiplayerový režim – maximálně 4 hráči mohou bojovat v šíleném boji se střílečkou a houpáním se!Ilustrace ve hře jsou od Shinkiro, jednoho z nejtalentovanějších umělců Capcom

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY