Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Witchs Pranks Frogs Fortune Collectors Edition (PC DIGITAL)

Witchs Pranks Frogs Fortune Collectors Edition (PC DIGITAL)

Kód: 1004830
Cena: 179 Kč
Nákupem získáte 7 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

V této hře máte za úkol osvobodit žabího prince ze zajetí Čarodějnice.
Dávno, velice dávno existovala jedna zlá čarodějnice. Jednoho se jí zachtělo ženicha, ne však jen tak jakéhokoliv, ale rovnou krásného prince.
Avšak na cestě k realizaci tohoto plánu narazila na problém – všichni princové byli již zasnoubeni. Každého z nich si vybrala krásná princezna. Čarodějnice z toho zešílela a v hloubi své temné duše vymyslela ďábelský plán – zničit rodinné štěstí všem princům a proměnit je v žáby, dokud se jeden z nich nerozhodne vzít rozum do hrsti a rozhodne se stát ženichem zlé Čarodějnice.
Čarodějnice uspala jednu princeznu spolu jejími služebnými. Tak vznikla legenda o Sněhurce.
Mladá Sněhurka byla otrávena začarovaným jablkem a její fyzická schránka spočívá v hlubokých jeskyních pod dohledem sedmi trpaslíků.
Čarodějnice ostříhala nádherné dlouhé vlasy princezny Lociky a uvěznila ji do nedostupné jeskyně mezi vodopády. Krásná Miss World je pak uvězněna ve sklepě čarodějnice. A to vše s cílem poučit ostatní, aby se nepokoušeli o něco nevhodného.
Budeš muset osvobodit žabí prince ze zajetí čarodějnice, abys jim pomohl dostat se k jejím krásným nevěstám s cílem odstranit jejich prokletí pomocí polibku lásky. Dokážeš odhalit všechna tajemství čarodějnice a zachránit šťastný konec pohádky?
Hra obsahuje:
Nový přístup k příběhu populárních pohádekMalebná místaCharismatické postavy ve 3DOdvážný humorSkvělý zvukSpousta originálních hlavolamů3 úrovně obtížnosti

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY