Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Train Sim World CSX Heavy Haul (PC DIGITAL)

Train Sim World CSX Heavy Haul (PC DIGITAL)

Kód: 1004751
Cena: 439 Kč
Nákupem získáte 17 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Train Sim World®: CSX Heavy Haul je úplně nový vlakový simulátor z pohledu první osoby, který ti umožní z praktické stránky poznat silné a těžké nákladní vlaky na jedněch z nejslavnějších amerických železničních tras - Sand Patch Grade.
Pociť detaily
Hra Train Sim World, využívající nový motor dynamiky vozidel SimuGraph® firmy Dovetail Games a technologii Unreal Engine 4®, používá parametry z reálného světa, aby dokázala přesně znázornit účinnost, zvuky a dojmy z kontaktu se skutečnými vlaky.
S použitím plně interaktivní kabiny převezmi kontrolu nad jednou ze třech dostupných lokomotiv a zažij atmosféru práce na křesle strojvedoucího, který řídí některé z největších a nejtěžších vlaků na světě.
Autentické výzvy
Zveme Tě, abys pracoval pro CSX Transportation jako železniční inženýr, který se zabývá dodáváním důležitého zboží v napjatých lhůtách. Díky šesti obtížným scénářům a mnoha lokalizacím k navštívení, včetně Rockwood Mine, Sand Patch Summit a Cumberland Yard, budou Tvoje dovednosti, koncentrace a odolnost otestovány na maximum.
Prožij celý „pracovní den” ve zcela novém herním režimu, který zahrnuje rekonstrukci  harmonogramu 24 hodinové práce vycházející ze skutečnosti. Žádný další den se nebude podobat tomu předchozímu. Skoč na palubu a vyskoč z libovolné soupravy, která jede podle jízdního řádu. Převezmi nad ním kontrolu nebo se jen tak pro zábavu v něm projeď. Volba je na Tobě.
Přístup ke všem možnostem
Train Sim World je určen pro hráče s různou úrovní dovedností. Hra nabízí sedm příruček pro samouky, které zahrnují všechny otázky, počínaje od započetí práce se software pro nováčky a řízením lokomotivy pro pokročilejší konče. Naskoč do kabiny a nauč se krok za krokem obsluhovat tři velmi odlišné lokomotivy a bleskově přejít od role nováčka k roli experta.
Plň si svá přání fanouška mašinek při prohlížení velmi podrobného a realistického prostředí, abys našel nejlepší vyhlídku, z níž se dají dělat mimořádné fotky.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY