Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Dracula The Resurrection (PC DIGITAL)

Dracula The Resurrection (PC DIGITAL)

Kód: 1004760
Cena: 139 Kč
Nákupem získáte 5 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Strašidelné dobrodružství, které se děje v samotném srdci Transylvánie.
Londýn, rok 1904. Sedm let po porážce Drákuly se vtělíš do role Jonathana Harkera (hrdiny románu Brama Stokera) a brzy zjišťuješ, že tvá manželka Mína utekla z Londýna do hradu hraběte v Transylvánii. Stala se Mína obětí upírů? Anebo je to známka… že Drakula… stále žije?!
Strašidelný svět Brama Stokera věrně ožil v této klikací adventuře plné hádanek a nebezpečí. Toužíš se napít krve? Odvážíš se zahrát si tuto hru na kočku a myš s (ne)mrtvými? Vkroč do tohoto světa na vlastní odpovědnost.
Klíčová charakteristika:
Panoramatické pohledy s kamerou v 1. osobě věrně znázorňují atmosféru a strašidelnou náladuRébusy, výzvy a hodně děsivého zla čeká na tebe, až budeš procházet mezi lokacemiCestuj děsivým nočním lesem a osamělou rumunskou hospodou. Najdi cestu v opuštěném systému podzemního dolu, procházej kolem ptáků přibitých k náhrobním křížům a potkávej postavy v kápích při vstupu do hradu knížete temnotAtmosféra, při které tuhne v žilách krev, neklidná hudba a místní speciální efekty umocní vlasy ježící strachAnimované vložky oživují příběh a přenášejí tě do ponuré hlubiny Drákulova světa

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY