Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

MagiCats Builder Infinite Pack (PC DIGITAL)

MagiCats Builder Infinite Pack (PC DIGITAL)

Kód: 1005380
Cena: 359 Kč
Nákupem získáte 14 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry MagiCats Builder (Crazy Dreamz) ve službě Steam.
Získejte veškeré aktualizace a plnou sílu kódovacích run s Infinite Pack! S tímto balíčkem odemknete NEOMEZENÝ PŘÍSTUP ke všem položkám ve hře a budete moci stáhnout všechny aktualizace zdarma. Vytvářejte poetické nebo strašidelné úrovně s novými pozadími, které jsou součástí balení Infinite Pack. Odemkněte všechny položky z editoru úrovní, aby byla Vaše tvorba ještě zajímavější. Přizpůsobte svůj MagiCat tak, jak chcete, vyzkoušejte několik kombinací stylů s dalšími skiny, které jsou součástí balení.
- CELÝ POPIS HRY -
? Vytvořte své úrovně pomocí VÁŠEHO kódu:
S intuitivními magickými kódovacími runami budete schopni navrhnout své světy. Přidat, odstranit, upravit, vše je možné! V MagiCats Builder můžete navrhnout jednoduché, tvrdé, choulostivé, a dokonce i bláznivé úrovně a vytvořit si vlastní dobrodružství! Pozadí, šéfové a Vaše nápady ožívají všemi různými prvky a položkami, které najdete v MagiCats Builderu.
? Vytvořte si svého hrdinu:
Přizpůsobte své hrdiny a hrajte tak, jak Vám to nejvíce vyhovuje. Vytvořte si vlastní MagiCat za pomoci nejrůznějších skinů a vyčistěte všechny úrovně ve vší parádě. V nástroji MagiCats Builder budete moci hrát s hrdinou, podle Vaší fantazie.
? VLASTNOSTI:
Připojte se k dobrodružství platformy 2D sandboxu. Vytvořte vlastní úrovně, které závisí pouze na vaší představivosti. Přizpůsobte vše pomocí jednoduchého kódovacího nástroje. Vychutnejte si barevné, ručně tažené prostředí. Sdílejte své výtvory se světem. Prozkoumejte nekonečné úrovně vytvořené komunitou. Vytvářejte a soutěžte s přáteli v režimech pro více hráčů. * Pro hraní této hry je zapotřebí internetové připojení

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY