Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

DragoDino (PC DIGITAL)

DragoDino (PC DIGITAL)

Kód: 1004747
Cena: 299 Kč
Nákupem získáte 11 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

DragoDino, epické dobrodružství v procedurálně generovaném universu, ve kterém, aby ses vyšplhal co nejvýše, je boj výzvou!
Jako DragoDino budeš muset najít ztracené vejce Boba, nacházející se na vrcholu koruny velkého stromu a vyšplhat se po 10 úrovních Lesního království.
Objevuj a bojuj, abys získal svůj vertikální bonus a mnoho jiných, které ti budou nápomocné na tvé misi. Dávej však pozor, protože strážci, které potkáš na své cestě, ti to nebudou chtít dovolit.
Spoj svoji sílu, hraj různými DragoDino a uč se jejich schopnosti. Využij, jak nejlépe je to možné, 2 úrovně obtížnosti a libovolný způsob, abys zlepšil své dovednosti. V režimu jedné osoby nebo ve spolupráci to udělej na výbornou!
Klíčová charakteristika:
10 úrovní2 úrovně obtížnosti: normální (3 životy a kontrolní body) / extrémní (1 život, bez kontrolních bodů)2 hratelné postavy s 2 skiny ke zvolení40 posílení50 protivníků3 bossovéLokální způsob spolupráceKreslené universum2 postavy k odblokováníOdblokuj prvky Příběhu pomocí nových objektůSoundtrack

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY