Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Resident Evil 2 Deluxe Edition (PC DIGITAL)

Resident Evil 2 Deluxe Edition (PC DIGITAL)

Kód: 683472
Cena: 1 799 Kč
Nákupem získáte 71 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Předobjednejte si hru a získáte:zbraň „Samurai Edge - Chris Model”
zbraň „Samurai Edge - Jill Model”
balíček tapet Resident Evil 2 / Biohazard Re:2 Wallpaper PackResident Evil 2 DELUXE EDITIONEdice Deluxe Edition obsahuje hru a bonusový balíček Extra DLC Pack, ve kterém se nachází:oblek pro Leona: „Arklay Sheriff”
oblek pro Leona: „Noir”
oblek pro Claire: „Military”
oblek pro Claire: „Noir”
oblek pro Claire: „Elza Walker”
zbraň „Samurai Edge - Albert Model”
„Original Ver.” možnost výměny soundtracku

 


 


Žánr definující mistrovské dílo na poli videoher, hra Resident Evil 2, se vrací v kompletně přepracovaném vydání a přináší mnohem hlubší a intenzivnější herní zážitek. Hra běží na grafickém enginu společnosti Capcom (RE Engine) a představuje svěží návrat klasické hororové survival ságy s neuvěřitelně realistickou grafikou, působivým audio doprovodem, novou kamerou s pohledem „přes rameno" a modernizovaným ovládáním, a to včetně herních módů představených v původní hře.


  


Ve hře Resident Evil 2 zažijete velkolepý návrat herních prvků, které definovaly herní sérii Resident Evil - klasická akce, napjaté prozkoumávání okolního světa, řešení puzzlů a více. Hráči se připojí k nezkušenému policistovi jménem Leon Kennedy a vysokoškolské studentce Claire Redfieldové, které k sobě váže pouto katastrofálních událostí v Raccoon City, které proměnily místní populaci ve smrtící zombies. Jak Leon, tak Claire mají ve hře své vlastní oddělené hratelné kampaně, které hráčům dovolí vidět příběh z odlišné perspektivy. Osud těchto dvou hráči tolik oblíbených postav je zcela ve vašich rukou. Pracujte společně a odhalte, co stojí za děsivým útokem na město. Dokážete vyváznout živí?
Klíčové prvky:
Nervy drásající přepracování hororové klasiky - Hra Resident Evil 2, která je založena na původním vydání pro konzoli PlayStation z roku 1998, byla od základů kompletně přepracována, aby nabídla výrazně hlubší herní zážitek.
Zcela nová perspektiva - Nová kamera s pohledem „přes rameno" a modernizované ovládací schéma přináší moderní herní zážitek.
Děsivě realistické vizuály - Hra Resident Evil 2, která byla vyvinuta v grafickém enginu RE Engine, přináší úchvatné fotorealistické grafické zpracování v rozlišení 4K a ohromující nasvícení zaručující intenzivní a atmosférický zážitek.
Čelte zrůdným hordám nepřátel - Zombies byly přivedeny k životu díky hrůzně realistickému efektu mokré krve. Zombies reagující v reálném čase nyní získávají okamžitě viditelné poškození - každá kulka se počítá.
Definující hratelnost ikonické herní série - Vrhněte se do zběsilého boje s nepříteli, prozkoumávejte temné a hrozivé chodby, řešte hádanky k získání přístupu do různých oblastí a sbírejte a využívejte předměty objevené napříč herním světem ve strašlivém neutuchajícím boji za přežití.
Poznejte oblíbené postavy ve zcela novém světle - Přidejte se k Leonovi a Claire, která hledá svého bratra uprostřed děsivé zombie epidemie.
Hrajte jako Leon i Claire - Převezměte roli obou hlavních protagonistů a poznejte příběh z odlišné perspektivy.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY