Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Interplanetary (PC DIGITAL)

Interplanetary (PC DIGITAL)

Kód: 1004649
Cena: 89 Kč
Nákupem získáte 3 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Interplanetary je tahová strategická střelecká hra postavená na tvrdém sci-fi základu. Nabízí hráčům meziplanetární bojiště, kde se mohou starat o své planety a válčit za pomoci masivní artilérie.
Je to závod ve zbrojení v interplanetárním měřítku, kde každá planeta vyvíjí stále silnější zbraně. Masivní baterie railgunů jsou páteří každého meziplanetárního arzenálu, ale cesta k vítězství se skrývá v mazaném využívání raket a přesných laserů. Strategické budování staveb, upgradů a obranných struktur vám může zaručit výhodu v podobě větší trvanlivosti klíčových systémů, ale je jen otázkou času, než všichni kromě toho nejsilnějšího padnou v boji.
Někdy je tím největším nepřítelem samotný planetární systém. Dávejte si pozor na nepředvídatelné gravitační síly – pozorujte okolí, využijte je ke svému prospěchu a odpalte své nepřátele zpátky do doby kamenné.
Klíčové prvky:
Vyzvěte své nepřátele v hotseatu nebo v online multiplayeru. Anebo bojujte proti umělé inteligenci.Vybudujte a spravujte infrastrukturu planety.Hromaďte zdroje a rozhodněte o jejich co nejefektivnějším využití.Vyvíjejte a vyrábějte futuristické technologie.Špehujte své nepřátele, abyste odhalili jejich slabiny.Využijte artilérie k přesnému zaměření cíle přes celý planetární systém, vyhněte se vesmírným tělesům a jejich gravitaci.Střílejte ze svých railgunů, posílejte na nepřátele rakety anebo je usmažte a přivlastněte si jejich planetu! 

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY