Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Through the Woods Collectors Edition (PC DIGITAL)

Through the Woods Collectors Edition (PC DIGITAL)

Kód: 1004673
Cena: 639 Kč
Nákupem získáte 25 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Digitální sběratelská edice hry Through the Woods kromě samotné hry obsahuje také digitální artbook a digitální soundtrack.
Through the Woods je skandinávský dobrodružný horor z pohledu třetí osoby, který probíhá v lese na západním pobřeží Norska. Je to příběh matky a jejího ztraceného syna. Díky vyprávění matky bude hráč bude následovat cestu vyděšené ženy, která sama sebe přinutila vejít na strašidelné místo, aby nalezla svého syna v krajině inspirované severskou mytologií a norskými lidovými pohádkami.
Ve hře Through the Woods studio Antagonist zachytilo pocity výletu v lese tak, jak jsou viděny očima dětí, se všemi možnými obavami a záhadami spojenými s osamělou procházkou na takovém místě. Tyto pocity jsou ve hře spojeny se silným příběhem a vysoce kvalitním zvukem, které se společně stanou v temném lese klíčovými prvky celého prostředí. Through the Woods je silný zážitek, který přímo poskytuje pocit osamělosti a ztracenosti na strašidelném místě.
Vlastnosti hry
Objev nádherné prostředí a prožij příběh inspirovaný severskou mytologií, norským uměním a přírodouPoznej temné příběhy z minulosti i současnosti prostřednictvím citlivého vyprávěníKreativní využití světla a temnoty společně vytváří úžasné prostředíDěsivá cesta, kterou doprovází krásná a ponurá zvuková stopa

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY