Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Black Moon Chronicles (PC DIGITAL)

Black Moon Chronicles (PC DIGITAL)

Kód: 1004659
Cena: 129 Kč
Nákupem získáte 5 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Wishmerill – poloviční elf, který je chtivý vlády ve středověkém světě, je ochoten Vám poskytnout své zkušenosti a sílu.
Připojte se k jedné ze čtyř frakcí království (Světla, Černého měsíce, Imperia nebo Spravedlnosti) a bojujte za obnovení rovnováhy mezi lidskými bytostmi a zabraňte zničení Království... nebo se případně podílej na jeho zničení.
Los království leží ve Tvých rukou!
Příběh:
Království je v nebezpečí!
Zlý arcimág Haazheela Thorn vytvořil masivní armádu skřetů a démonů ve své snaze zajistit si světovou nadvládu.
Pokud budeš hrát za Wishmerilla, nebojácného válečného hrdinu s dobrými úmysly a snem o bohatství a slávě, budeš si muset vybrat jednu z frakcí království, aby si rozhodl o jeho osudu.
Připoj se k silám dobra vedeným Imperátorem Hagendorfem nebo si vyber stranu hrůzostrašného Haazheeli Thorna. K dosažení svých cílů tato strategická hra nabízí směsici dobrodružství a testu Vašich taktických schopností.
Veď své vojáky na bojišti, zlepši jejich dovednosti za hradními zdmi a inovuj Tvé technologie k zahánění nepřátel v této takticky zaměřené strategické hře.
Zažij skutečně epické dobrodružství, v němž Tebou vybraní spojenci budou formovat budoucí události.
Vlastnosti hry:
• Přímá inspirace komiksy se stejným názvem id autorů Ledroit a Poneta• Před každou kampaní vyberte jednu ze čtyř frakcí, každá z nich má své vlastní atributy.• Trénuj, řiď a veď své vojáky k vítězství v přibližně 100 misích.• Vytvořte svůj vlastní příběh pomocí vestavěného editoru map.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY