Ptejte se na   Email xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

MŮJ ÚČET

Zapomněli jste své heslo?

Jak získáte registraci?

Podpořte nás v ročníku 2017
Vítěz ShopRoku 2016

HERNÍ ŽÁNRY

Odběr novinek

Nechcete přijít o žádnou slevu? Přihlašte se k odběru našich newsletterů!

Právě s vámi nakupuje

  •   233 hráčů

Informace


NAJDETE NÁS NA

Xzone Facebook Xzone Twitter Xzone Instagram Xzone Youtube kanál

INFORMACE O HŘE

The Elder Scrolls IV: Oblivion - Knights of the Nine

The Elder Scrolls IV: Oblivion - Knights of the Nine

Kód: 12256
Cena: 499 Kč
Nákupem získáte 19 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Herní žánr: 3D - RPG hra
Lokalizace: V angličtině

POPIS

Po zakoupení hry si ji můžete stáhnout ČEŠTINU v zákaznické sekci v rubrice Aktualizace ke hrám.

Česká největší stránka o hře Oblivion.

Addon do hry Oblivion - Knights of the Nine zahrnuje úplně nové frakce a mise pro urozené postavičky, a odpovídá i na mnohé otázky týkající se Ayleid. Hráči se budou moci k novým frakcím přidat a najít svůj vlastní řád svatých rytířů - vést je do boje proti černokněžnému králi a jeho démonickým posluhovačům, prozkoumávaje impozantní kobky hledaje legendární relikvie - posvátné brnění a zbraně Božího křižáka. Navíc najdete v tomto datadisku všechny oficiální pluginy, které šli dříve koupit jen online přes oficiální stránky.

Spell Tomes - Tento plugin do hry přidává nové kouzelné svazky, po jejichž přečtení získáte podivuhodná a mocná kouzla. Díky tomu bude mít honba za poklady větší význam i pro mágy.
The Vile Lair - Tato podvodní skrýš je pro vaši nepopulární postavu hotovým rájem. Klid zde naleznou vrazi, postava nakažená vampirismem se tu bude mít možnost vyléčit. Můžete načerpat nové síly u svatyně Sithis, nakrmit svou touhu po krvy, získat zlato.
Mehrunes Razor - Základní hybnou složkou děje tohoto pluginu je hrozivý Deadrický artefakt, Mehrunes Razor, po kterém prahne zločinec Telvanni. Ten věří že s artefaktem získá i moc, kterou bude moci použít pro zničení Imperia. Dokážeš překonat hrůzy čekající pov horami Valus a zmocnit se artefaktu? Spolu s questy a děsivým amuletem, který zabije každého protivníka získáte i 17 nových magických předmětů, 12 nových knih, notesů a deníků, které ti pomohou rozluštit tajemství a hlavně na vás kdesi čeká poklad.
Thieves Den - Pokud hledáte nějakou skrýš, ze které budete moci pořádat lupičské výpravy posloží vám přávě tento. Naleznete v něm bohaté vybavení, budete si moci najmout obchodníky určené speciálně pro zloděje, vrahy a zločince či si najímat do svých služeb piráty. Spolu s tím přibude 45 nových věci plus 15 kouzel.
Wizards Tower - Jedná se o věž situovanou vysoko v Jeral Mountains. Je nejvyšším místem v Cyrodiilu a nabízí tedy krom své propracovanosti i krásný rozhled, vnitřní zahrady se 130 rostlinami, vyvolávací kouzlo pro Atronacha, teleporty do magických guild či alchymistickou laboratoř. Pokud jste tedy orientováni na magii tak by vás mohla tato vež nadchnout.
Plugin Orrery - Quest pro Magickou Guildu Cyrodiil s cílem opravit Imperial Orrery, starověký trpasličí stroj s mystickými vlastnostmi, který byl poškozen, když bandité zcizili náklad částí směřujících z Arcane University. Podaří-li se vám získat tento náklad zpět bude moci tento stroj opět fungovat.
Horse Armor - Snak Gra-Bura z Chestnut Hand Stables vně Imperial City si právě otevřel nový obchod, ve kterém prodává zbroj pro vaše koně, naleznete u něj dva typy - elfský a ocelový set. Pokud se vám tedý váš kůň zdá příliš zranitelným při vašich toulkách Cyrodiilem je tento plugin právě pro vás.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY


© 2007 - 2018 (X)zone.cz