Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Worms Pinball (PC DIGITAL)

Worms Pinball (PC DIGITAL)

Kód: 1004522
Cena: 149 Kč
Nákupem získáte 5 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Červíci se vrací a tentokrát mají opravdové koule! Klasická hra Worms™ Pinball vyšle roztomilého růžového červíka na výlet po nejrealističtějších pinballových stolech, jaké kdy byly vytvořeny. Probojujte se se ctí tajemným uměním Worms™ Kung-Fu nebo prožijte pozdní noc s těmi nejdrsnějšími a nejrůžovějšími kovboji na této straně Texasu. Jen Worms™ Pinball nabízí akcí nabitou pinball simulaci čistého červíctví!
Worms™ Pinball nenechává nic na vaší fantazii. Stoly obsahují minihry zobrazené na 3D LED displejích a paralelní cíle, průhledné rampy, ovladatelné pohybující se součásti, pohyblivé mechanické části a divoké zvukové efekty a hudbu. Stoly obsahují přes 150 animovaných dílů a tisíce obrázků renderovaných FMV animací pro LED displeje. Mají i naklápění, zásahová komba, pasti na kuličku, pera a otáčecí pasáže, záchrany, magnetická pole a nepočitatelně dalších úžasných vychytávek. Propracovanost hry, rozmanité akce a sofistikovaná pravidla zajistí, že Worms Pinball dokáže chytit každého hráče, ne jen hardcore pinballisty.
Hlavní vlastnosti:
Realistická a dynamická fyzikální simulace. Vektorově zpracovaná kulička přesně reaguje na její okolí, čímž ještě zlepšuje pocit, jako byste hráli na reálném stole. Tlak, setrvačnost, akcelerace, momentum, rotace... všechny tyto fyzikální veličiny hra simuluje, aby dosáhla maximální realističnosti.Osvětlení, odrazy, efekty stínů.Několik celoobrazovkových pohledů a naklápěcí funkce pro úžasný zážitek.Až šest kuliček najednou.Přesná a flexibilní simulace vektorové kuličky i odpalovače.Sofistikovaná technika komprese dat, dovolující promítání několika tisíc obrázků renderovaných FMV animací na tabulce výsledků a stolech.Skryté fantastické minihry.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY