Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Star Wolves 3 Civil War (PC DIGITAL)

Star Wolves 3 Civil War (PC DIGITAL)

Kód: 1004587
Cena: 139 Kč
Nákupem získáte 5 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Obří bitvy se staly zastaralými, protože vyčerpávaly zdroje zúčastněných stran. Klidný vesmír, kde vládne blahobyt a řád, se stal pohřebištěm lodí, které teď představují rejdiště pirátů a dobrodruhů. Naprostá beztrestnost a vzkvétající černý trh tam, kde je poptávka po zbraních a technologiích, zlovůle a anarchie - z Galaxie se stalo opravdu nebezpečné místo. Události ve vesmíru a osud jejích obyvatel závisí čistě na volbách a taktických rozhodnutích hráčů.
Star Wolves 3: Civil War je pokračováním populární real-time strategie s prvky RPG. Originální rozsáhlý scénář pevně spjatý s prvním epickým dobrodružstvím pomůže hráči ovlivnit nadcházející události a předurčit jeden z mnoha konců. Volný pohyb, svobodný výběr misí nebo členů týmu - svět Star Wolves čeká na nové hrdiny.
Obří svět:  110 propracovaných hvězdných systémů v různých částech Galaxie.Nelineární příběh:  Několik konců a přidané úkoly vytvářejí celistvý herní svět.Nové postavy a dovednosti: Vytvořte si tým vašich snů; naučte vaše společníky nové dovednosti.Nový účastník intergalaktického konfliktu:  Hvězdná flotila Nového Impéria s vlastními loděmi.Několik nových základních lodí a stíhaček s unikátními specifikacemi a originálními typy zbraní a vybavení.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY