Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

AIM 2 Clan Wars (PC DIGITAL)

AIM 2 Clan Wars (PC DIGITAL)

Kód: 1004540
Cena: 89 Kč
Nákupem získáte 3 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

A.I.M. 2 je pokračování epické sci-fi akčního RPG z vlastního pohledu vytvořené společností SkyRiver Studios. Jeho podmanivý příběh a unikátní vzhled vzešel přímo tam, kde skončil první díl.
Změny v řídícím systému otevřely pro obyvatele planety Polygon nové příležitosti. Mechmindi, pokročilí roboti, otevřeli nové sektory a začali je prozkoumávat. V průběhu času se Mechmindi a jejich kultura hodně proměnila, vyvinuly se nové klany a nějaké staré vymizely. Nové klany vedené Mechmindy páté generace jsou mocné a dobře organizované skupiny s dalekosáhlými plány. Bohužel tyto mocné skupiny mají spoustu různých plánů, které se vzájemně kříží, což opět vyvolává válku. Tentokrát však nejde o boj o pouhou kontrolu, tentokrát jde o boj o přežití. Klany se chtějí zbavit těch slabších, které jim stojí v cestě a na jejich cestě za ovládnutím jejich nepřátel je nemůže nic zastavit. K dosažení cílů využívají nejen vojenské praktiky, ale také ty ekonomické. Žádný klan ale zatím nedosáhl vítězství.
Vy jste členem jednoho z nejstarších klanů jménem Reckoners, samostatné skupiny, která ještě čeká na zrození prvního Mechminda páté generace. To je totiž jejich jediná šance jak získat zpátky ztracenou moc a možná dokonce vyhrát válku.
Tato verze byla speciálně pro Steam aktualizována tak, aby podporovala moderní PC.
Originální sci-fi příběh, který vás vtáhne do světa inteligentních robotů.Příležitost vytvořit si svůj vlastní klan složený z nezávisle fungujících strojů.Taktické operace a také správa klanu.Proletíte se 36 různými vznášedly.Obří herní svět s rozličnými lokacemi, včetně podzemních jeskyní.Různé možnosti interakce s ostatními Mechmindy.Pokročilý obchodní systém.Aktualizováno pro moderní PC.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY