Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Joe Devers Lone Wolf HD Remastered (PC DIGITAL)

Joe Devers Lone Wolf HD Remastered (PC DIGITAL)

Kód: 1004603
Cena: 109 Kč
Nákupem získáte 4 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Videohra, kde jste hrdinou VY!
Lone Wolf je zpět! Je to videohra s úplně novým příběhem, hlubokým soubojovým systémem, ohromující grafikou a mnoho dalším. Dělejte vlastní rozhodnutí a vytvořte si vlastní cestu napříč touto epickou nelineární adventurou. Otestujte svou sílu v tahových bojích, dokažte zručnost při překonávání zámků a přijměte výzvu k rozluštění tajemství, které představuje Shianti Cube!
Autor Joe Dever sehrál klíčovou roli ve vývoji hry. Příběh zapadá do původní kontinuity, ale také vrhá nové světlo na svět Lone Wolfa – Magnamund!
Pro Sommerlund a Kai!
Vylepšení v remasterované HD edici:
Příjemný herní zážitek, který obsahuje všechny 4 akty příběhu. Odhal, co se stalo ve vesničce na samotném okraji Rockstarnu, prozkoumejte Sunken Forest a poodhalte tajemství chrámu Shianti, a poté vyzvěte k souboji nepřátele drancující pevnost V’taag. Jste připraveni začít psát svůj vlastní osud?Vylepšená grafika. Užijte si nové světelné efekty, textury a rendering ve vysokém rozlišení.Zbrusu nová galerie obsahující jak před-produkční tak i 3D modely. Podívejte se, jak vývojáři vytvořili herní svět.Bonusový obsah zahrnuje originální soundtrack v MP3 formátu a digitální artbook.Klíčové prvky hry:
Zbrusu nový příběh napsaný Joe Deverem. Jde o hlubokou a temnou předělávku Lone Wolfa, jeho světa a jeho nepřátel.Reálná středověký grimoár s ručně kreslenými ilustracemi.Vytvoř si postavu a vyzkoušejte různé kombinace Kai disciplín, talentů a brnění.Ovlivni příběh svými rozhodnutími!Reálný bojový systém, kde jsou vaše síly vskutku ku prospěchu – žádný RBNG systém, nebo hod kostkou.Chop se Lone Wolfovy zbraně – Sommerswerdu a rozpoutej peklo, které může zvrátit výsledek nejednoho boje.Tři různé obtížnosti pro zpřístupnění bojové zkušenosti širšímu publiku, nebo naopak učinit hru daleko náročnější na zvládnutí.Hrajte hru znovu s různými rozhodnutími a prozkoumejte různé styly boje.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY