Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Warhammer 40.000: Kill Team Arena - Competitive Gaming Expansion

Warhammer 40.000: Kill Team Arena - Competitive Gaming Expansion

Kód: 29648
Cena: 1 499 Kč
Nákupem získáte 59 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: do 24 hodin (info)
Výdejna Louny: ihned k odběru
Lokalizace: Anglický originál

POPIS

Kill Team: Arena je rozšíření pro Warhammer 40,000: Kill Team, které přináší pravidla pro soutěžní hru. Tedy takovou, kde jsou vyvážené překážky i cíle mise. Zahrnuty jsou také mise a pravidla pro pořádání turnajů Kill Team, a to jak pro jednoho hráče, tak pro týmy dvou spojenců (známých jako Battle Brothers). K hraní potřebujete základní manuál Kill Team (není součástí tohoto balení).KNIHA
 
64-stránková kniha Kill Team: Arena vysvětluje vše, co potřebujete vědět o hraní soubojůKill Team od jednotlivých her až po různé formáty turnajové hry:
 
Killzones: Tato část popisuje pravidla týkající se bojů Ultra-close Confines a zavádí čtyři nové prostředí Killzone (Generatorium, Catacombs, Armorium Stockpile a Garrison Vault), z nichž každé má vlastní pravidla prostředí.
 
Competitive game: Tato část obsahuje pravidla soutěží, terénní mapy a mise určené pro použití v hrách, kde je nejdůležitější vyváženost.
 
Battle Brothers: Představuje kooperativní formu hraní týmových soutěžních Kill Team, kde se každý tým Battle Brothers skládá ze dvou hráčů, jejichž týmy nastoupí proti soupeřům, aby zjistili, kdo splní většinu cílů. Zahrnuje 4 mise Battle Brothers a 28 Battle Brothers Tactics.
 
Ultima Missions: Tato část popisuje vytvoření vlastních soutěžních misí pomocí náhodně generovaných map a nasazení cílů. 
 
Kill Team Tournaments: Pokyny pro běh a účast v Kill Team turnaji, včetně způsobu registrace hráčů a příkazových seznamů, určení hráčských párů v každém kole turnaje a také hodnocení.
 
Používání misí v soutěžích v kampaních: Pokyny pro použití misí z této sady ve vašich kampaních.EXTRAS
Spolu s komplexní knihou pravidel je k dispozici sada karet, žetonů, scenérií a hracích her pro použití s ​​Arena:
 
- 28 karet Battle Brothers Tactics
- 12 karet mise, včetně misí Battle Brothers a 8 misí Competitive Play
- 2 sady 12 karet cílů (jedna pro každého hráče).  Každá sada má také pouzdro aby se nesmíchaly.
- 2 x hrací desky o rozměrech 22x30"
- 2 sety předmětů do scenérie, z nichž každá obsahuje: 5 dveří, 4 sudy, 10 přepravek, 1 trubku a 1 válcovou nádobu.
 


Hry od Games-Workshop rozvíjejí tvořivost - figurky jsou dodávány bez barevné úpravy, obarvení figurek je ponecháno na hráčích. Figurky mohou též vyžadovat jednoduché složení. Veškeré texty jsou v angličtině.


TOP HRY