Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Shadows: Awakening (PC DIGITAL)

Shadows: Awakening (PC DIGITAL)

Kód: 655824
Cena: 631 Kč
Nákupem získáte 25 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Shadows: Awakening je nové dobrodružství ze ságy Heretic Kingdom. Poté, co byli zavražděni členové tajné rady známé jako Penta Nera, jejich duše pohltí Požírači – zlí démoni, kteří dokážou vstřebávat vzpomínky a osobnosti duší, které získají, a zhmotnit je jako svoje loutky. Když se démonická Penta Nera opět dostanou do světa smrtelníků, pokračují ve své výpravě za mocí a nesmrtelností, ale za jakou cenu? Hra Shadows: Awakening to je jedinečné izometrické RPG pro jednoho hráče s taktickými souboji v reálném čase. Ujmete se velení démona povolaného ze Stínové říše – Požírače – abyste pohltili duše dávno padlých hrdinů a vydali se na epické dobrodružství s náročnou hratelností, strhujícím příběhem a úchvatnou grafikou.
Herní funkce: 
Rozsáhlý svět, ve kterém se odehrává strhující příběh nabídne přes 40 hodin hraní a vysokou znovuhratelnost. Plynule se můžete přepínat mezi Stínovou říší a světem smrtelníků, kdy oba světy jsou plné mýtů, osudů a legendárních tvorů.
Taktizujte, díky jedinečnému systému družiny kombinujte schopnosti svých různých postav pro maximální účinky svých ničivých dovedností a kouzel. Tento jedinečný systém družíny nabídne interni dialogy, rivalitu a komunikaci mezi postavami, což velice obohacuje hratelnost a příběh.
Vyberte si ze 3 hrdinů, z nichž každý má svoje vlastní příběhy, osobní úkoly a dialogy. Pohlťte duši 15 hratelných postav, z nichž každá má svou vlastní jedinečnou sadu schopností, jako je třeba zbojnický král Kalig a Dcera ohně Evia.
Komplexní systém talentů intuitivně kombinuje schopnosti vašich postav a vytváří širokou škálu nových herních možností.
Náročné hádanky jsou rozesety po celé hře, od venkovských městeček po ty nejhlubší dungeony.
Rozšířený systém výroby a kořisti vám umožní využívat odměny a vytvořit dokonalého dobrodruha.
Všechny dialogy jsou plně namluvené, na čemž se podíleli herci jako třeba Tom Baker.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY