Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

    ZNAČKY

INFORMACE O ZBOŽÍ

Shadows: Awakening  (PC DIGITAL)

Shadows: Awakening (PC DIGITAL)

Kód: 655824
Cena: 795 Kč
Nákupem získáte 31 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Shadows: Awakening je nové dobrodružství ze ságy Heretic Kingdom. Poté, co byli zavražděni členové tajné rady známé jako Penta Nera, jejich duše pohltí Požírači – zlí démoni, kteří dokážou vstřebávat vzpomínky a osobnosti duší, které získají, a zhmotnit je jako svoje loutky. Když se démonická Penta Nera opět dostanou do světa smrtelníků, pokračují ve své výpravě za mocí a nesmrtelností, ale za jakou cenu? Hra Shadows: Awakening to je jedinečné izometrické RPG pro jednoho hráče s taktickými souboji v reálném čase. Ujmete se velení démona povolaného ze Stínové říše – Požírače – abyste pohltili duše dávno padlých hrdinů a vydali se na epické dobrodružství s náročnou hratelností, strhujícím příběhem a úchvatnou grafikou.
Herní funkce: 
Rozsáhlý svět, ve kterém se odehrává strhující příběh nabídne přes 40 hodin hraní a vysokou znovuhratelnost. Plynule se můžete přepínat mezi Stínovou říší a světem smrtelníků, kdy oba světy jsou plné mýtů, osudů a legendárních tvorů.
Taktizujte, díky jedinečnému systému družiny kombinujte schopnosti svých různých postav pro maximální účinky svých ničivých dovedností a kouzel. Tento jedinečný systém družíny nabídne interni dialogy, rivalitu a komunikaci mezi postavami, což velice obohacuje hratelnost a příběh.
Vyberte si ze 3 hrdinů, z nichž každý má svoje vlastní příběhy, osobní úkoly a dialogy. Pohlťte duši 15 hratelných postav, z nichž každá má svou vlastní jedinečnou sadu schopností, jako je třeba zbojnický král Kalig a Dcera ohně Evia.
Komplexní systém talentů intuitivně kombinuje schopnosti vašich postav a vytváří širokou škálu nových herních možností.
Náročné hádanky jsou rozesety po celé hře, od venkovských městeček po ty nejhlubší dungeony.
Rozšířený systém výroby a kořisti vám umožní využívat odměny a vytvořit dokonalého dobrodruha.
Všechny dialogy jsou plně namluvené, na čemž se podíleli herci jako třeba Tom Baker.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.DIGITAL

DÁRKOVÝ POUKAZ

PODOBNÉ ZBOŽÍ


TOP HRY