Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Endless Space 2 - Penumbra (PC DIGITAL)

Endless Space 2 - Penumbra (PC DIGITAL)

Kód: 692834
Cena: 369 Kč
Nákupem získáte 14 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Ke spuštění vyžaduje základní hru Endless Space 2 (verze pro Steam).Endless Space 2: Penumbra představuje dlouho očekávanou funkci hackování, neviditelnost a frakci vytvořenou komunitou: Umbral Choir.Umbral Choir


Umbral Choir cestuje vesmírem od úsvitu času a tiše pozoruje katastrofy ve vesmíru. Když konečně uslyšel výkřik agónie galaxie Endless, rozhodl se pomoci trpícím.


Během celé hry má Umbral Choir jen jeden skrytý systém. Tato frakce však může rozšířit svůj vliv a posílit svou ekonomiku budováním útočišť v neutrálních nebo nepřátelských systémech. Tato frakce silně spoléhá na svou schopnost zůstat nezjištěná a na pokročilé použití hackování.
Hackování


V novém skenovacím zobrazení mohou nyní hráči iniciovat hackování ze systému, který vlastní, a jako cíl si vybrat jiný systém. Jak hackování postupuje, hráč a jeho cíl si budou moci nastavit útočné a obranné programy, které ovlivňují jeho další průběh. Pokud se hackování vydaří, útočník si bude moci vybrat mezi několika potenciálně paralyzujícími důsledky.
Neviditelnost


Penumbra zavádí také nové moduly neviditelnosti, které umožňují vašim flotilám pohyb nepřátelskými územími a brání jejich odhalení. Existuje však několik úrovní neviditelnosti a činnost modulů může být neutralizována pomocí detekčních modulů.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY