Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Super Street The Game (PC DIGITAL)

Super Street The Game (PC DIGITAL)

Kód: 1005542
Cena: 769 Kč
Nákupem získáte 30 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

POULIČNÍ ZÁVODY V SRDCI
Super Street: The Game je oficiální arkádová závodní hra pro Super StreetTM, světovou jedničku v automobilovém tuningu. Začínáte od nuly s hromadou šrotu, během pokroku sbíráte hromadu náhradních dílů reálných značek a postavíte si ultimátní závodní auto.
Zažijte vzrušující akcí nabitou arkádovku, ve které neustále posouváte limity vašeho auta. Vylaďte svého pouličního závodníka pomocí autentických automobilových dílů a vypusťte ho do ulic, aby zanechal po sobě stopy velkolepé a detailní destrukce. Super Street: The Game představuje pouliční závody v celé své kráse.
FUNKCE:
První oficiální hra Super Street! Staré klasické arkádové pouliční závodění Testováno a laděno profesionálními tunery a hráči pro nejzábavnější hrátky s automobily na trhu! Od šrotu až po superauto Spektakulární ničení: cítíte nebezpečí závodění a uvidíte skutečná zranění Rozsáhlé a autentické přizpůsobení: tuny značkových náhradních dílů pro automobily Kampaň pro jednoho hráče, která obsahuje více než 60 misí rozdělených do 5 atmosférických prostředí a 8 rozdílných herních režimů Zrušte konkurenci v režimu online pro až 4 hráče. Rozdělená obrazovka je zpět! Zahrajte si společně v lokálním multiplayeru se 2 hráči!

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY