Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Record of Agarest War Mariage (PC DIGITAL)

Record of Agarest War Mariage (PC DIGITAL)

Kód: 705061
Cena: 639 Kč
Nákupem získáte 25 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Příběh začíná hrdinou, který dostane obtížný úkol porazit arcidémona. Společnost uctívá mýtus Yiris, to je Larva běžné známá jako Svatá Princezna, která požehnala světu a zamilovala se do člověka. Pro její zakázanou lásku byla potrestána nebeským stvořitelem. Brzy na to se objevil arcidémon a milenec Yiris ji slíbil, že ho zničí neslavným Ciel Blade, mečem duhy.


Hrdina, neboli Ten Vybraný, musí přivést dědice, který jednou provždy porazí arcidémona.Klíčové vlastnostiPravá láska na vás čeká: příběh začíná s postavou jménem Rain, kterého si budou moci hráči vybrat z řady nápadníků. Cesta historie se změní v závislosti na vybrané dívce! Příběh zahrnuje dvě generace a každý nový hrdina zdědí statistiky a dovednosti svých rodičů.
Velmi osobní hra - Systém sjednocení umožňuje hráčům odemknout speciální interaktivní CG po dosažení určité Úrovně srdce. Čím vyšší úroveň, tím intimnější zážitek! Získejte důvěru svého partnera, abyste měli možnost objevit speciální místa, které nakonec odemknou nové dovednosti a zbraně!
Výuka pokračuje: přiřaďte členům vašeho týmu jedinečné schopnosti. Mohou působit jako útočníci, obránci, podporovatelé nebo průvodci. Vyberte si konkrétní třídu vylepšení pro vaši postavu a odemkněte mnoho nových strategických příležitostí!
Extrémně roztomilé kostýmy pro každého: vytvořte různé oblečení pro členy týmu pomocí předmětů shromážděných od nepřítele a zakoupených v místním obchodě. Pomocí 360 stupňové galerie zkontrolujte svůj vzhled!

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY