Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Eternity The Last Unicorn (PC DIGITAL)

Eternity The Last Unicorn (PC DIGITAL)

Kód: 1005570
Cena: 489 Kč
Nákupem získáte 19 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

RPG Eternity: The Last Unicorn se inspiruje příběhy severské mytologie  a díky klasické herní mechanice přináší hráčům příjemný pocit nostalgie.
Aurehen je mladou elfkou čísté krve, která chce osvobodit posledního jednorožce. Toto stvoření bylo chyceno a prokletou čarodějnicemi. Cestujte fascinujícími místy, setkávejte se s postavami z fantasy světa a bojujte za záchranu nesmrtelnosti elfů. Usilujte o věčnost!
Zlepšete ovládání zbraní a získáte nové dovednosti během postupu ve hře Znovu objevte pevný kamerový systém, který byl široce zastoupen ve starých klasických titulech Objevujte nové a a používejte silnější předměty jak budete pokračovat ve hře Dvě hratelné postavy: mladý elf, Aurehen a viking, Bior - každý s jedinečným příběhem a dovednostmi Více než 12 hodin hry Zvuková stopa, která evokuje severskou a fantastickou atmosféru přímo ze světa Eternity V zemi zničené kletbou je mladá elfka Aurehen povolána zachránit posledního jednorožce a obnovit mír v zemi Alfheim. Podle starodávnách svitků jen Aurehen se může dotknout jednorožce a osvobodit ho i elfy od vlivu prokletí.
S pomocí Biora, vikinga hledajícího své ztracené vojáky, Aurehen bude zkoumat velké a krásné oblasti Vanaheim, světa a kultury inspirované severským folklorem. Seznamte se s přáteli, porazte zlé nestvůry a vydejte se vstříc svému osudu...
Inspirován severským folklorem:
Norští bohové a mytologie: zažijte dobrotu a hněv bohů známých z norské mytologie. Mytologická stvoření: poznejte stvoření z norské mytologie, včetně jotunů, obřího vlka (Fenrir), vikingů a čarodějnice (Gullveig). Norské symboly: sochy, obrazy a zbraně odkazující na norskou mytologii. Severské předměty: Gungnir Stone, runy, Essence of Eir, Mead a Freya's Pearl. Architektura a scenérie: Fensallyr, Naglfar, Skadi Temple, Yggdrasil Garden a Vanaheim.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY