Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Black Hawk Joystick + Air Conflicts + Wings Over Vietnam

Black Hawk Joystick + Air Conflicts + Wings Over Vietnam

Kód: 12475
Cena: 399 Kč
Nákupem získáte 15 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno


POPIS

Skvělá nabídka. Kupte dva simulátory a joystick k tomu vychází zdarma! Speedlink Black Hawk Joystick (běžně se prodává za 999 Kč) má 12 tlačítek, force vibration, coolie hat, turbo fire, throttle control, možnost rotace pohledu za letu, USB konektor.

Air Conflicts

Arkádový letecký simulátor Air Conflicts z období druhé světové války. V deseti nelineárních a historicky věrných kampaních se zúčastníte úctyhodného počtu 200 misí, které čítají bombardování, manévrování, střežení a ovládnutí vzdušného prostoru, výsadek parašutistů či dodávku zásob na bojiště. Zalétáte si ve dvanácti autenticky zpracovaných letounech tří armád (Royal Air Force, Luftwaffe a Red Army Air Force), mezi něž se řadí Spitfire, Mosquito, Avro Lancaster, He-111, Ju-47 Stuka, Me-Bf 109, Gloster Meteor, Gotha 229, IL4, IL2, Lavochkin 5 a Bisovat 5. Počítat můžete také s pokročilým systémem získávání odměn a medailí i třemi multiplayerovými módy až pro 8 hráčů na LAN.

Wings Over Vietnam

Wings Over Vietnam je rekonstrukcí nejvýznamnějších bitek, které se odehrály nad severním Vietnamem za Vietnamské války. Zúčastníte se řady historických misí, tedy např. i výpravy Rolling Thunder z let 1965 - 1968, ad. Celkem se seznámíte s tuctem detailně propracovaných autentických letadel, včetně F 4 Phantom II, F 105 Thunderchief, A 4 Skyhawk, F 100 Super Sabre, A 6 Intruder, A 7 Corsair II, F 8 Crusader. Ať už jste nováček nebo zkušený pilot, hra vám bude moci nabídnout podnětný single-player i multiplayer.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY