Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Ridge Racer Unbounded Full Pack (PC DIGITAL)

Ridge Racer Unbounded Full Pack (PC DIGITAL)

Kód: 1004414
Cena: 219 Kč
Nákupem získáte 8 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Full Pack obsahuje:
Ridge RacerTM UnboundedRidge RacerTM Unbounded - Ridge RacerTM 1 Machine and the Hearse PackRidge RacerTM Unbounded - Ridge RacerTM Type 4 Machine and El Mariachi PackRidge RacerTM Unbounded - Ridge RacerTM 7 Machine PackRidge RacerTM Unbounded - Extended Pack: 3 Vehicles + 5 Paint Jobs
 
Poslední titul v sérii RIDGE RACER, RIDGE RACER Unbounded přeřazuje, aby si vyryl vlastní cestu plnou destrukce v novém typu arkádového závodění. RIDGE RACER Unbounded přináší do série neočekávaný rozměr přidáním originálního náboje divokého závodního adrenalinu. Připojte se ke gangu pouličních závodníků Unbounded, pod vedením Kary Shindo, a otestujte vaše závodní schopnosti proti oponentům z každé ulice a uličky Shatter Bay. Prokažte vaši cenu, získejte respekt a rozšiřte vaše závodiště.
Hlavní vlastnosti:
Probourejte si vlastní cestu: Kombinace pokročilé fyziky a efektú přináší takovou destrukci, jakou jste před tím nikdy neviděli. Uvolněte svůj vztek, zničte všechno, co vám stojí v cestě, a probourejte si vlastní zkratky.Závoďte v ulicích velkoměsta: Shatter Bay si žije podle svých vlastních pravidel a nachází se na pokraji roztrháni na kusy silnými vozy řítícími se jeho ulicemi v komerčních zónách, rafinerii, přístavu i na visutých staveništích.Nový typ závodních strojů: Tradiční závodní auta jsou out a drsňácké pouliční stroje jsou in, včetně legendárních RIDGE RACER aut Angel a Devil.Jednoduše vytvářejte vlastní tratě, sdílejte je online a utkejte se s vašimi přáteli.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY