Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Sigma Theory: Global Cold War (PC) Klíč Steam

Sigma Theory: Global Cold War (PC) Klíč Steam

Kód: 728716
Cena: 284 Kč
Nákupem získáte 11 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Hra s předběžným přístupem: získejte okamžitý přístup, začněte hrát a zapojte se do vývoje této hry.


Poznámka: Tato hra ještě není dokončená a během vývoje se může výrazně změnit. Pokud vás nyní nezaujala, zkuste počkat, než se dostane do další fáze vývoje.
PŘÍBĚH


Od tvůrců mnohonásobně oceňované sci-fi hry Out There...V blízké budoucnosti dochází ve světě k paradigma měnícímu objevu, slibující radikální nové technologie. Světové velmoci si jsou vědomy toho, že by mohly mít moc zničit globální finanční systém, vyhladit celé země nebo dokonce získat přístup k nesmrtelnosti.


Tento objev, nazvaný „The Sigma Theory“, však může využít pouze několik vědců. Nacházíte se v čele divize Sigma vaší země. Vaším cílem je zajistit, aby to byl váš národ, který bude sklízí výhody teorie Sigma dříve než kdokoli jiný.


K dosažení tohoto cíle budete mít k dispozici mocné zdroje: tým nejelitnějších agentů světa, pokročilé taktické drony a samozřejmě vaše vlastní dovednosti v diplomacii a lstech.Přichází studená válka, v níž musí lidstvo čelit své budoucnosti.
SIMULACE ŠPIONÁŽEŠpionáž založená na tazích: využijte své speciální agenty, abyste ovládli svět. Svádění, vydírání, manipulace, průmyslová špionáž… každá rána pod pás je povolena i vítaná.
Dynamické vyprávění: rozvíjejte a spravujte své vztahy s více než 100 NPC: lobbisty, ozbrojenými skupinami, politiky… spojenectví, podraz nebo atentát, vaše volba.
Operace v terénu: nasměrujte únos svých cílů a pronásledování v největších městech světa. Diskrétnost nebo přímá konfrontace, život vašeho agenta je ve vašich rukou.


Nábor


Nejprve si najměte tým čtyř speciálních agentů z 50 unikátních odemykatelných postav. Každá má svůj vlastní příběh, motivace a rysy, které určují její chování během mise.
Získejte přístup k průzkumníkovi, vojákovi, hackerovi, svůdci a dalším archetypům, abyste dokončili divizi Sigma a vytvořili strategii.Špionáž


Když je váš tým připraven, přidělte jim mise po celém světě, abyste shromáždili vědce, objevili kompromitující dokumenty o místních politicích a další.
Využijte schopnosti svých agentů svádět, manipulovat a podplatit své cíle, aby se přidali na vaši stranu, nebo je nechte neutralizovat.Kontrašpionáž


Ostatní národy také využijí svých agentů k proniknutí do vaší země a k únosu vašich vědců. Sledujte, zajímejte a vyslýchejte je, abyste získali informace o svých nepřátelích, poté je vyměňte za výkupné, když přestanou být užiteční.Exfiltrace


Přikažte svým agentům, aby exfiltrovali vědce, kteří byli naverbováni pro vaši věc díky zachycení fází exfiltrace v největších hlavních městech světa. Moudře vybírejte pozici svých dronů, abyste podpořili tyto delikátní mise.Diplomacie


V Sigma Theory je diplomacie klíčem k dosažení vašich cílů. Seznamte se se svými zahraničními protějšky a pokračujte ve svých cílech pomocí lichocení, hrozeb nebo vydírání. Můžete také získat zpět zajaté agenty, urychlit svůj výzkum a mnoho dalšího. Rozvíjejte své vztahy s mocnými lobbisty a ozbrojenými a vlivnými skupinami, abyste získali jejich přízeň. Ale buďte opatrní, mohou se od vás obrátit.Technologický strom


Teorie Sigma je příčinou této studené války. Shromážděte vědce z celého světa, přesvěčte je pro vaši věc, aby objevili nové technologie, získali výhodu a změnili svět. Kontrola mysli, destabilizace světové ekonomiky, robotičtí vojáci, nesmrtelnost ... Budete tyto objevy zachovávat pro sebe nebo je budete sdílet se světem?Hry, které nás inspirovaly:
XCom, Phantom Doctrine, Plague Inc., Pandemic (desková hra), Rocket Ranger, Tropico, Armello, Civilizace, zajímavá expedice a mnoho dalších

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY