Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Dying Light : Season Pass (PC) Klíč Steam

Dying Light : Season Pass (PC) Klíč Steam

Kód: 730321
Cena: 255 Kč
Nákupem získáte 10 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry Dying Light ve službě Steam.


 


 


Pojďte do toho! 

Dying Light Season Pass obsahuje:


DYING LIGHT: THE FOLLOWING

Prožijte dosud nepoznanou kapitolu příběhu Kylea Cranea, která se odehrává v rozlehlé oblasti za branami města Harran. Opusťte městskou džungli a vydejte se prozkoumat nebezpečný venkov, na kterém potkáte tajemné postavy, najdete nové smrtící zbraně a narazíte na nečekané úkoly. Získejte si důvěru místních a infiltrujte řady staletého kultu, který skrývá jedno hrozivé tajemství. Chopte se řízení modifikovatelné buginy, obarvěte si kola krví zombíků a zařaďte nejvyšší stupeň kreativní brutality.


THE BOZAK HORDE

Je čas přejít do ofenzívy! Vstupte na stadion, nejznámější stavbu Harranu, a pusťte se do toho! Sami nebo v partě dalších přeživších ověřte své bojové know-how tváří v tvář nekonečným hordám infikovaných. Odemkněte nové schopnosti a staňte se šampióny harranského stadionu.


BALÍČEK ULTIMATE SURVIVOR

Vychytejte si svého přeživšího tou nejlepší výstrojí a výzbrojí v Harranu a proměňte ho v nindžu, tajného agenta nebo městského průzkumníka. Vyrobte si extrémně účinné nástroje zkázy a povyšte boj s infikovanými na vyšší úroveň. Všechny tyto herní bonusy dostanete naráz.


CUISINE & CARGO

Umíráte touhou po další akci? Tak přijměte výzvu dvou drsných karanténních zón. Využijte kombinaci plížení a boje k prozkoumání zlověstných koridorů kdysi populární restaurace a opuštěného železničního depa. Prý tu jsou ukryty skvostné poklady, ale nikdo se odtamtud ještě nevrátil živ, aby o nich mohl vyprávět. Chcete být první?

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY