Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Surviving Mars: Green Planet (PC) Klíč Steam

Surviving Mars: Green Planet (PC) Klíč Steam

Kód: 756877
Cena: 429 Kč
Nákupem získáte 17 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Ke spuštění vyžaduje základní hru Surviving Mars (verze pro Steam).Učiňte Rudou planetu obyvatelnou a vybudujte nový domov pro lidstvo v rozšíření Surviving Mars: Green Planet.
Terraformace

Proveďte proces terraformace na Marsu a přizpůsobte nepřátelskou planetu potřebám lidstva. Každé rozhodnutí učiněné v procesu řízení vaší kolonie může ovlivnit parametry terraformace, tj. atmosféru, teplotu, vodu a vegetaci. Měly by dosáhnout úrovně, která umožní kolonizaci planety. Sledujte svůj globální pokrok pomocí funkce Planetární přehled (Planetary Overview).
Zelený Mars

Zasejte lišejníky, traviny, keře a stromy na povrchu Marsu a pozorujte, jak se Rudá planeta postupně mění na zelenou. Nenáročné rostliny, jakými jsou třeba lišejníky, pomáhají zlepšit kvalitu půdy, která se tak stává základem pro pokročilejší flóru. Stromy zase poskytují vaší kolonii semena. Nezapomeňte sledovat stav půdy abyste zachovali optimální podmínky pro vaše rostliny.
Speciální projekty

Čelte sedmi náročným speciálním projektům: změna terraformačních parametrů bude vyžadovat roztavení polárních ledových čepic, zachycení ledového asteroidu, vypuštění kosmického zrcadla a mnoho dalších. Ale pozor! Speciální projekty mají dlouhodobé dopady na planetu a mohou vyvolat přírodní katastrofy!
Sedm terraformačních budov

Vybudujte sedm nových objektů, které pomáhají v terraformačním procesu nebo umožňují využít probíhající změny. Fakrika skleníkovách plynů (GHG) umožňuje uvolňovat tyto skleníkové plyny přímo do atmosféry, lesní školka stimuluje růst vegetace, umělá jezera mohou být naplněna vodou... To jsou jen některé z dostupných možností.
Klimatické katastrofy

Proces terraformace může mít neočekávané důsledky. Uvolnění příliš velkého množství skleníkových plynů do atmosféry může vyvolat kyselý déšť, který zničí půdu, zatímco dopad asteroidu způsobí marsotřesení, které naruší výrobu ve vaší kolonii.
Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY