Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Yakuza Kiwami 2 (PC) klíč Steam

Yakuza Kiwami 2 (PC) klíč Steam

Kód: 761869
Cena: 799 Kč
Nákupem získáte 31 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Kazuma Kiryu, Drak Dojimy, musí čelit ctižádostivému Ryuji Goda, Drakovi Kansai, ve válce mezi dvěma soupeřícími klany yakuzy. Extrémní obnovení jednoho z nejznámějších titulů o Yakuze, nyní v ohromujícím 4K formátu a s odemknutým framerate. Drak může být jen jeden.
O hře:


Kazuma Kiryu si myslel, že jeho dny v klanu Tojo jsou již minulostí. On a mladá dívka nacházející se pod jeho ochranou, Haruka Sawamura, si vybudovali klidný život na popelech konfliktu. Ale stačil jeden výstřel, aby to vše skončilo. Yukio Terada, pátý předseda klanu Tojo, byl zavražděn. Válka se rýsuje na obzoru a proto se legendární Drak Dojimy vrací do světa, který chtěl navždy opustit.


Kiryu, zvaný Dragon of Dojima, se musí vydat na cestu do města Sotenbori nacházející se v prefektuře Osaka a pokusit se vyjednat smír mezi soupeřícími klany. Ryuji Goda, známý jako Dragon of Kansai, se ale nezastaví před ničím, aby se mu podařilo rozpoutat válku. V tomto světě může být jen jeden Drak...Předělaná od základů, hra Yakuza Kiwami 2 využívá Dragon Engine k vylepšení jednoho z vynikajících titulů této série tak, aby se stal moderní klasikou. PC verze obsahuje všechno to, co fanoušci očekávají: rozlišení 4K, odemknutou framerate, přizpůsobitelné ovládání a bohaté grafické možnosti.


Zahrajte si své oblíbené minihry, včetně aktualizovaných verzí simulátoru Cabaret Club a Clan Wizard, nebo si vyzkoušejte všechny nové doplňky jako porty Virtual On, golf bingo a Toylets.


Další novinkou v Kiwami 2 je také Majima Saga, ve které Goro Majima vystupuje ve svém vlastním hratelném dobrodružství a odhaluje události, ke kterým došlo před začátkem hry.


   


 © SEGA. SEGA, the SEGA logo and YAKUZA are either registered trademarks or trademarks of SEGA Holdings Co., Ltd. or its affiliates. All rights reserved. SEGA is registered in the U.S. Patent and Trademark Office. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY