Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Dying Light Bad Blood Founders Pack (PC) Klíč Steam

Dying Light Bad Blood Founders Pack (PC) Klíč Steam

Kód: 762514
Cena: 399 Kč
Nákupem získáte 15 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPISFounder’s Pack obsahuje:Dying Light: Bad Blood (hru)
Exkluzivní zlatou masku Golden Founder’s Mask
3 exkluzivní legendární skiny zbraní: Golden Neckslicer (dýka), Golden Bonecleaver (mačeta) a Golden Skullopener (kriketová pálka).
1000 Blood bucks, herní měny, za kterou můžete nakupovat v herním obchodě
Bonus: 3 exkluzivní legendární skiny doručené během 3 měsícůPoznámka: Hra s předběžným přístupem


Získejte okamžitý přístup, začněte hrát a zapojte se do vývoje této hry.


Tato hra ještě není dokončená a během vývoje se může výrazně změnit. Pokud vás nyní nezaujala, zkuste počkat, než se dostane do další fáze vývoje.
O hře DYING LIGHT: BAD BLOOD:

Vstupte do zombiemi zamořené oblasti a soutěžte jako jeden z 12 hráčů o to, kdo se stane jediným přeživším – anebo se spojte do týmu a bojujte o přežití společně. Hledejte zbraně, ničte hnízda zombií, postupujte na nové úrovně a kombinujte pokročilé parkurové dovednosti s brutální bojovou zdatností, abyste předběhli, přechytračili a obehráli své protivníky.

Ve hře Dying Light: Bad Blood se hraje o všechno a vítěz může být jen jeden - je to dynamická a násilná online hra, která kreativním způsobem kombinuje souboje PvP a PvE, přičemž si zachovává jádro ikonické hratelnosti Dying Light.
ÚŽASNÁ KOMBINACE PVP A PVE

Zabíjejte zombie, ničte jim hnízda, sbírejte vzorky krve a rozvíjejte svou postavu. Lovte ostatní hráče, kraďte jim kořist a staňte se tím jediným, kdo ze zóny vyjde živý.VŠESTRANNÝ PARKUROVÝ POHYB

Ať už budete utíkat o život, pronásledovat ostatní hráče nebo závodit k evakuačnímu vrtulníku, vaše parkurové schopnosti vám zajistí výhodu před nepřáteli.BRUTÁLNÍ KONTAKTNÍ SOUBOJE

Ponořte se do krví zbroceného souboje z pohledu první osoby známého z úspěšné hry Dying Light, nyní s větší taktickou hloubkou, novými chvaty a spoustou násilných zbraní.KOOPERATIVNÍ REŽIM DUO

Obohaťte svůj nemilosrdný boj o přežití o prvek spolupráce. Spojte se s kooperativním partnerem, koordinujte své útoky a hlídejte jeden druhému záda, abyste se zbavili ostatních týmů a společně se evakuovali.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY