Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Sparkle 3 Genesis (PC DIGITAL)

Sparkle 3 Genesis (PC DIGITAL)

Kód: 1004566
Cena: 149 Kč
Nákupem získáte 5 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Vezměte evoluci do vlastních rukou!
Vstupte do úžasného světa Sparkle - surrealistického oceánu, kde život vzkvétá a podmínky pro evoluční skok jsou ideální.
Úžasný vizuální zážitek. Řiďte osud jednoho smyšleného organismu na cestě jeho životem. Prozkoumávejte širý oceán, abyste našli mikročástice, které vám pomohou vyvinout se z malé žijící tečky na ohromující Sparkle. Můžete si vybrat jestli bude váš Sparkle rychlý a bezohledný lovec, mírumilovný býložravec a nebo něco mezi tím.
Záleží na každé částici, kterou sníte. Každá z nich má totiž vliv na růst vašeho Sparkla, jaké bude mít dovednosti a jaké přednosti a nevýhody. Utrácejte mikročástice v genetickém obchodě, abyste si vylepšili vašeho Sparkla podle vašich představ. Splňte úkoly důležité pro váš další růst. Naučte se speciální dovednosti, které vám pomůžou při vašem putování. Staňte se mistrem evoluce.
Téměř nekonečné množství genetických manipulací, které můžete vykonávat.12 snových úrovní k prozkoumání.Několik úkolů ke splnění.Speciální schopnosti jednotlivých tříd k odemčení.Souboje s epickými bossy.Okouzlující soundtrack.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY